2017-04-24 16:10 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Finał PP: informacje dla zmotoryzowanych kibiców

Kilkaset miejsc parkingowych dla kibiców Lecha przeznaczył organizator finału Pucharu Polski. Wjazdówki można kupować przez internet (parking NIEBIESKI 1), jak bezpośrednio przy wjeździe na parking (parking NIEBIESKI 2). Zachęcamy zmotoryzowanych kibiców Kolejorza do pozostawienia swoich aut tuż przed PGE Narodowym.

Parking Niebieski 1

Zmotoryzowani kibice przyjeżdżający na finałowe spotkanie Pucharu Polski mogą skorzystać z parkingu NIEBIESKIEGO 1. Parking ten przeznaczony jest dla kibiców, którzy posiadają bilety na trybunę niebieską i zostały zakupione za pośrednictwem Klubu.

Parking NIEBIESKI1 zlokalizowany został na błoniach PGE Narodowego, a wjazd na jego teren jest możliwy od ulicy Sokolej. Po zaparkowaniu pojazdów - kibice Kolejorza wchodzą na stadion bramą „10” , która jest wskazana na bilecie.

Karty parkingowe można nabywać za pośrednictwem internetu (tutaj >>>). Ceny obowiązujące za wjazd na parking:

  • 15 złotych - motocykl
  • 25 złotych - samochód osobowy
  • 50 złotych - bus
  • 100 złotych - autokar

Uwaga! Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona. Wydrukowane karty parkingowe w formacie A4 należy umieścić za szybą, co ułatwi Policji i stewardom kierowanie ruchem przed PGE Narodowym.

Parking Niebieski 2

Parking NIEBIESKI 2 zlokalizowany został przy ulicy Sokolej (patrz mapka). Po zaparkowaniu pojazdów - kibice Kolejorza wchodzą na stadion bramą „10” , która jest wskazana na bilecie.

Karty parkingowe można nabywać bezpośrednio przy wjeździe. Ceny obowiązujące za wjazd na parking:

  • 20 złotych - samochód osobowy
  • 40 złotych - bus
  • Parking nie jest przystosowany do przyjęcia autobusów

Konwoje na PGE Narodowy

Kibice wybierający się do Warszawy autostradą A2 mogą dołączać do konwojów, które w asyście służb mundurowych będą systematycznie ruszały z MOP Mogiły przed PGE Narodowy. Znakiem rozpoznawczym dla chętnych do dołączenia do konwoju jest biała kartka formatu A4 włożona za przednią szybę pojazdu. Czas dojazdu to około 1h. Pierwszy taki konwój wyruszy o godzinie 11:00, a ostatni o 14:00.

Następne mecze

Środa 01.02 godz.19:00
Miedź Legnica
vs |
Lech Poznań
Niedziela 05.02 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Miedź Legnica

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij