2022-02-23 12:36 Lech Poznań

#EkstraPomoc wspiera 2-letniego Wiktora

W ramach projektu #EkstraPomoc co miesiąc jeden z klubów występujących w PKO Bank Polski Ekstraklasie wybiera cel charytatywny, który wspierają pozostałe zespoły. Kolejną odsłonę koordynuje Lechia Gdańsk, która przyłącza się do prowadzonej na Siepomaga.pl zbiórki pieniędzy na leczenie 2-letniego Wiktora Puzdrowskiego, chorującego na nowotwór złośliwy nadnerczy.

W tym celu utworzona została specjalną skarbonkę, przez którą chcemy wspólnymi siłami klubów wesprzeć leczenie chłopca:

Rodzice chłopca są zrozpaczeni, a mama dodatkowo jest w 8. miesiącu ciąży. - Standardowa rodzina - tak myśleliśmy o sobie i tak większość pewnie o nas myślała. Mama, tata, mały synek i kolejny dzidziuś w drodze. Pełnia szczęścia, takiego prostego, które docenia się po stracie. A my straciliśmy wszystko: spokój, poczucie bezpieczeństwa, radość. Okazało się, że nasz syn, Wiktor, ma złośliwego guza. Nowotwór zaatakował niespodziewanie, rujnując brutalnie nasz świat. Dziś walczymy o życie, pełni strachu, bólu i niepewności. Prosimy, bądźcie z nami, jest tak strasznie ciężko - mówią rodzice chłopca.

Wiktor przechodzi obecnie bardzo ciężkie leczenie standardowym protokołem. Rodzice chcą leczyć chłopca w Polsce, jak najdłużej to będzie możliwe, jednak może się okazać, że tutaj już dla Wikusia nie będzie ratunku. - Co chwila słyszymy inne informacje. Łączy je jedno - jest źle. Dlatego zdecydowano się uruchomić zbiórkę na bardzo kosztowne leczenie w Barcelonie, które może być ostatnią szansą na życie - dodają rodzice Wiktora.

Możesz również wesprzeć Wiktora, biorąc udział w licytacjach koszulek klubów PKO BP Ekstraklasy >>>

Następne mecze

Wtorek 05.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Karabach Agdam
Sobota 09.07 godz.20:10
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij