2022-11-30 10:28 Lech Poznań

#EkstraPomoc dla Naszpikowanych

Gotowi na kolejną dawkę emocji? W tym tygodniu w ramach akcji #EkstraPomoc - koordynowanej przez Siepomaga.pl oraz Ekstraklasę - gramy dla Fundacji Naszpikowani! Tym razem Podopiecznego wybrała Jagiellonia Białystok.

Celem kampanii jest wsparcie osób cierpiących na choroby hematologiczne, onkologiczne lub czekających na przeszczep szpiku bądź będących już po przeszczepie. Nie trzeba nikomu mówić, że nowotwór krwi to straszna choroba, na którą w Polsce choruje aż 100 tysięcy osób. Ponadto co 30 sekund jedna osoba na świecie dowiaduje się, że ma nowotwór krwi. Codziennie jest diagnozowanych 6000 nowych przypadków.

Te liczby są przerażające, dlatego nie ma czasu do stracenia. Pomóż, wesprzyj, przyłącz się do akcji! Razem możemy zapewnić wsparcie, tym którzy najbardziej tego potrzebują. Osoby cierpiące na nowotwór krwi, potrzebują pomocy na różnych etapach leczenia - od finansowania leczenia po opiekę psychologiczną, czy pomoc rodzinom.

Pomóż nam robić więcej dobrego! Wesprzyj #EkstraPomoc!
Link do skarbonki >>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij