2022-10-05 10:33 Lech Poznań

#EkstraPomoc dla Leosia Kołodziejczyka

Ruszyła kolejna odsłona projektu #EkstraPomoc, w którą zaangażowane są wszystkie kluby wystepujące w PKO BP Ekstraklasie. Na ten sezon Ekstraklasa SA prowadząca rozgrywki najwyższego szczebla w piłce nożnej, oraz Fundacja Siepomaga prowadząca największy w Polsce portal zbiórek charytatywnych Siepomaga.pl podpisały umowę współpracy. Pierwszym Podopiecznym, któremu pomagamy jest Leon Kołodziejczyk. 

- Leon niedawno skończył 4 lata i jest naszym słoneczkiem. Jest bardzo pogodny i ma tę fantastyczną umiejętność skradania uśmiechem serc wszystkim wokół. Swoją spontanicznością, odwagą i energią mógłby obdzielić niejednego z nas. Nawet nie umiemy sobie wyobrazić, że to słońce może zgasnąć i pogrążyć nasz świat w mroku... Prosimy, pomóż nam uratować synka! - możemy wyczytać na stronie zbiórki.

Link do skarbonki Kolejorza >>>

Następne mecze

Piątek 27.01 godz.20:30
Stal Mielec
vs |
Lech Poznań
Środa 01.02 godz.20:30
Miedź Legnica
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij