2023-01-16 08:52 Lech Poznań

#EkstraPomoc dla Jakuba

W ramach kolejnej edycji akcji EkstraPomoc swojego podopiecznego wybrała Miedź Legnica. Podopieczną jest 24-letnia Emilia, która potrzebuje operacji, by stanąć na nogi.

Wypadek nie może przekreślić szczęśliwej przyszłości Kuby, dla którego organizowana jest pierwsza w 2023 roku EkstraPomoc. W jej ramach wszystkie kluby PKO BP Ekstraklasy łączą się, by pomóc tym, którzy potrzebują wsparcia. Tym razem chcemy nagłośnić zbiórkę dla Kuby, który uczestniczył w wypadku drogowym, w którym bardzo ucierpiał. W jednym momencie zmieniło się całe jego życie, a jego stan był ciężki. Na szczęście, udało się uratować jego życie.

U Jakuba doszło do bardzo poważnych obrażeń ciała, w tym do silnego obrzęku mózgu. Silny organizm na szczęście wygrał z najgorszym. Jakub otwiera oczy i nawet wykonuje proste polecenia, co dla najbliższych jest sygnałem, że chce żyć i z całych sił o siebie walczyć. Bo Kuba jest ambitnym człowiekiem, który uparcie dąży do celu, a to dopiero początek jego walki o zdrowie. Kuba, by znów stanąć na nogi, potrzebuje długiego pobytu w profesjonalnym ośrodku rehabilitacyjnym. Koszty leczenia są ogromne, dlatego rodzina prosi o pomoc.

Link do skarbonki >>>

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij