2023-02-04 12:28 Lech Poznań

#EkstraPomoc dla 4-letniej Oliwii

W ramach kolejnej odsłony EkstraPomoc swojego podopiecznego wybrała Wisła Płock. Tym razem wszystkie kluby PKO BP Ekstraklasy wspierają 4-letnią Oliwię, która potrzebuje intensywnej i kosztownej rehabilitacji.

Oliwia jest 4-letnią uśmiechniętą i pełną życia dziewczynką. Gdy się urodziła, nic nie wskazywało na to, że mogą pojawić się jakiekolwiek problemy zdrowotne. Gdy skończyła roczek, zaczęła się walka o jej zdrowie. Dokładnie 24 października 2021 roku rodzice otrzymali druzgocącą diagnozę - ultrarzadka wada genetyczna CASK.

Obecnie Oliwia uczęszcza terapię logopedyczną, terapię w zakresie integracji sensorycznej, hipoterapię, osteopatię. Dodatkowo jest w trakcie terapii komórkami macierzystymi, ponadto regularnie uczestniczy w turnusach rehabilitacyjnych, które wielopłaszczyznowo poprawiają jej funkcjonowanie. Wyłącznie intensywna i kosztowna rehabilitacja może sprawić, że Oliwia dorówna rówieśnikom i kiedyś jej rodzice usłyszą najpiękniejsze słowa: MAMA i TATA.

Link do skarbonki >>>

Następne mecze

Sobota 02.12 godz.20:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij