2022-09-21 11:39 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Ekstra Talent już w piątek przy Bułgarskiej

Już w najbliższy piątek (23 września) na stadionie przy Bułgarskiej odbędzie się 7. edycja projektu Ekstra Talent. Jest to cykl turniejów organizowanych przez Fundację Ekstraklasy przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ekstraklasy S.A.

Celem turnieju jest promowanie piłki nożnej wśród najmłodszych, kształtowanie zdrowego, aktywnego trybu życia, wychowanie poprzez sport, a także zachęcanie do rozwoju swoich piłkarskich umiejętności w ramach akademii piłkarskich tworzonych przez kluby Ekstraklasy.

W tym roku w sierpniu oraz wrześniu odbędzie się osiemnaście takich turniejów, których gospodarzami będą kluby PKO BP Ekstraklasy. W zmaganiach mogą brać udział zespoły do lat 12. W poznańskiej edycji zagra dwanaście drużyn chłopięcych oraz cztery zespoły dziewczęce.

Zawodnicy oraz zawodniczki zostaną także poddani testom sprawnościowym i sprawdzą się w biegu na 20 metrów, zwisie na ugiętych ramionach czy biegu wahadłowym 10x5 metrów. Dla osób z najlepszymi wynikami przewidziane są nagrody rzeczowe. Dodatkowo podczas turnieju zbierane będą informacje na temat poziomu sprawności fizycznej młodzieży U-12 we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie.

7. edycja Ekstra Talent w Poznaniu odbędzie się w piątek, 23 września od godziny 10:00 na bocznym boisku przy Bułgarskiej.

Następne mecze

Czwartek 06.10 godz.18:45
Lech Poznań
vs |
Hapoel Beer Szewa
Niedziela 09.10 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Radomiak Radom

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij