2011-07-15 00:00 Jakub Szymczak

Dwie grupy na porannym treningu

Przed dzisiejszym meczem z VfR Aalen sztab szkoleniowy podzielił zespół poznańskiego Lecha na dwie grupy. Jedną z nich zajął się Jose Mari Bakero, druga była pod opieką Mariusza Rumaka.

 

Grupa Jose Mari Bakero pracowała nad rozwiązywaniem akcji ofensywnych. Sporo czasu hiszpański szkoleniowiec poświęcił podaniom prostopadłym, które były jednym z elementów, który najbardziej szwankował podczas meczu z Rubinem Kazań.

W tym samym czasie, na drugiej połowie pracowała grupa Mariusza Rumaka. II trener Lecha Poznań ćwiczył rozgrywanie stałych fragmentów gry. Począwszy od autów, poprzez dośrodkowania i strzały z rzutów wolnych, a na rzutach karnych kończywszy.

Następne mecze

Piątek 06.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Puszcza Niepołomice
Sobota 21.10 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
ŁKS Łódź

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij