2020-03-11 09:03 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Drugi zespół także przy pustych trybunach

Mecz 23. kolejki drugiej ligi pomiędzy rezerwami Lecha Poznań a Garbarnią Kraków odbędzie się bez udziału publiczności i przedstawicieli mediów. Spotkanie będzie można śledzić za pośrednictwem kanału Lech TV na platformie Youtube, ponieważ klubowa telewizja przeprowadzi z niego transmisję.

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19) organy administracyjne podjęły we wtorek decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych. Minister Spraw Wewnętrznych, Mariusz Kamiński wydał zalecenie, żeby w przypadku odbywania się spotkań piłkarskich bez udziału publiczności wojewodowie byli "elastyczni" odnośnie wyrażania zgody na ich rozegranie. Ostatecznie więc mecz niebiesko-białych z Garbarnią rozpocznie się w sobotę, o godzinie 12:00, ale na żywo nie będą mogli go obejrzeć ani kibice, ani przedstawiciele mediów.

- Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego chcemy zachować wszelkie środki ostrożności i dostosowujemy się do zaleceń administracji rządowej. Mamy przy tym oczywiście nadzieję, że sytuacja w naszym kraju zostanie opanowana jak najszybciej, a nasi kibice będą mogli wrócić na trybuny - mówi rzecznik drugiej drużyny Lecha Poznań, Adrian Gałuszka.

Sobotnie starcie 23. kolejki drugiej ligi będzie można oglądać za pośrednictwem kanału Lech TV na Youtube. Transmisję z meczu przeprowadzi klubowa telewizja, a o komentarz zadba rzecznik prasowy Kolejorza, Maciej Henszel oraz klubowy dziennikarz, Mateusz Jarmusz.

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:30
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij