2019-04-15 16:25 Adrian Gałuszka

Druga edycja stażów trenerskich coraz bliżej

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja trenerskich stażów komercyjnych w Akademii Lecha Poznań. Już w dniach 6-11 maja jej uczestnicy zapoznają się z metodologią poznańskiej części akademii, a także zobaczą z bliska, jak funkcjonują na co dzień drużyny trenujące na co dzień we Wronkach.

Głównym celem inicjatywy jest umożliwienie wszystkim chętnym trenerom rozwoju swojego warsztatu szkoleniowego. - Po raz drugi wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom szkoleniowców, od których regularnie otrzymujemy zapytania co do organizacji stażów trenerskich. Chcemy, aby każdy z naszych gości zobaczył z bliska, jak pracują drużyny głównie w poznańskiej części naszej akademii. Dzięki temu będą mogli oni zgłębić filozofię szkolenia, jaka towarzyszy opiekunom naszych zespołów pracujących na co dzień przy Bułgarskiej. Nie zabraknie także wizyty we Wronkach, spotkania z naszym dyrektorem szkolenia, a także konsultacji z trenerami prowadzącymi nasze zespoły juniorskie i ekipę rezerw - opowiada koordynator projektu stażowego, Hubert Nowacki.

Ponadto wszyscy uczestnicy stażu wezmą udział w wycieczce po Stadionie Poznań, a także otrzymają bilety na mecz pierwszej drużyny Kolejorza, zniżkę w oficjalnym sklepie klubowym, a także pakiet powitalny w postaci dedykowanej koszulki. - Naturalnie naszym gościom zostaną wręczone również certyfikaty poświadczające ukończenie stażu. Głęboko wierzymy jednak, że najcenniejsza okaże się dla nich wiedza, jaką wyniosą z murów naszej akademii, a także jej boisk treningowych oraz naszych baz szkoleniowych - podkreśla z uśmiechem Nowacki.

Zachęcamy do uczestnictwa w drugiej edycji staży organizowanych przez Akademię Lecha Poznań. Cena majowego stażu wynosi 650 złotych, a liczba miejsc jest ograniczona. Zapewnij sobie na nim miejsce już dziś!

Wszelkie pytania oraz wnioski o zapisy prosimy kierować na adres mailowy hubert.nowacki@lechpoznan.pl oraz pod numer telefonu +48 662 219 523 .

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij