2016-09-07 12:15 Lilianna Szymczak

Dobrze wykonywać swoją pracę

- Zawsze staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej, ale to od trenera zależy ile minut spędzę na boisku. Ja na każdym treningu próbuję udowadniać, że zasługuję na grę w pierwszej jedenastce - mówi pomocnik Kolejorza, Kamil Jóźwiak.

Od tygodnia piłkarze Kolejorza mają okazję trenować pod okiem nowego sztabu szkoleniowego. Trenerzy zaraz po swoim przyjściu starali się dobrze poznać wszystkich piłkarzy. - Sztab szkoleniowy szybko poznał zawodników i z każdym z nas odbył już krótką rozmowę. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, wszyscy się ze sobą dogadujemy i tak naprawdę czekamy już na niedzielne spotkanie o punkty - dodaje Jóźwiak.

Lechici przed przerwą na zgrupowania drużyn narodowych rozegrali trzy mecze, w których zdobyli siedem punktów. - Patrząc na nasze mecze tuż przed przerwą reprezentacyjną, to można powiedzieć, że za nami niezły okres. Wprawdzie nasza gra nie porywała, ale wyniki były dobre. Teraz przede wszystkim musimy dołożyć więcej jakości i dalej zdobywać punkty, żeby cały czas piać się w górę ligowej tabeli - kończy pomocnik Lecha.

Następne mecze

Sobota 02.12 godz.20:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij