2022-05-13 10:06 Lech Poznań

Derby Poznania na telebimie

Lechowi Poznań pozostały dwa kroki do zdobycia mistrzostwa Polski. Pierwszy może postawić w sobotę w Grodzisku Wielkopolskim w derbach Poznania przeciwko Warcie. Nie masz biletu na ten mecz, a chcesz przeżyć emocje w większym gronie? Zapraszamy od godziny 14:00 na SkwerPlay znajdujący się za II trybuną stadionu przy Bułgarskiej - tam na telebimie pokażemy spotkanie dwóch poznańskich klubów.

Na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim znajdzie się miejsce zaledwie dla pięciu tysięcy kibiców. Reszta będzie chciała ten mecz obejrzeć na ekranie. Stadion Poznań organizuje wspólne oglądanie tuż obok naszego domu, czyli obiektu przy Bułgarskiej. Za Kotłem, czyli drugą trybuną, na SkwerPlay ustawiony zostanie telebim o wielkości 7x4 m, na którym będzie transmitowane starcie pomiędzy Wartą a Kolejorzem.

Jest jeden warunek, żeby zagwarantować sobie wejście - należy pobrać darmowy bilet w naszym systemie biletowym pod adresem bilety.lechpoznan.pl. Uwaga! Ze względu na to, że nie jest to impreza masowa, liczba wejściówek jest ograniczona, więc warto pospieszyć się z rezerwacją miejsca.

Na miejscu będzie strefa gastronomiczna, gdzie będzie można napić się piwa i innych napojów chłodzących, a także zjeść kiełbaskę. Dodatkowo czynna będzie restauracja Podanie, gdzie również będzie można oglądać spotkanie - wciąż można rezerwować stoliki.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij