2012-07-02 00:00 Lech Poznań

Den Braven jeszcze silniej wspiera Lecha

Den Braven rozszerza współpracę sponsorską z lechem Poznań. Dzięki nowej umowie holenderska marka została sponsorem Biznes. Dzięki temu kasa klubu zostanie zasilona przez ponad pół miliona złotych. To o trzy razy więcej niż Den Braven przeznaczał na sponsorowanie klubu w minionym sezonie.

Umowę podpisali Wojciech Majchrzycki, dyrektor zarządzający Den Braven oraz Arkadiusz Kasprzak, wiceprezes Lecha Poznań. Będzie ona obowiązywała do końca sezonu 2012/13. Firma, której centrala na Europę Środkową i Wschodnią znajduje się w Poznaniu, od wielu lat wspiera Lecha Poznań. Dzięki długofalowej współpracy z klubem - zielona jaskółka, będąca znakiem rozpoznawczym Den Bravena jest coraz lepiej znana kibicom nie tylko w Poznaniu, ale i w całej Polsce. Wcześniej firma była członkiem Lech Poznań Business Club, sponsorem relacji ze zgrupowań klubu oraz partnerem Biznes. To pierwsza umowa sponsorska podpisana przez klub na nowy sezon.

- Naszą pasją jest produkcja najwyższej jakości materiałów uszczelniających i klejów dla budownictwa, jednak jako kibice kochamy także piłkę nożną na najwyższym poziomie. Liczymy na nowe pasmo zwycięstw, a przede wszystkim na wolę walki do ostatnich minut, taką jaką widzieliśmy w ostatnich meczach minionego sezonu. Z uwagą obserwujemy rozwój klubu i wspólnie z kibicami mamy nadzieję na kolejny fantastyczny sezon w wykonaniu Kolejorza - dodaje Dyrektor Zarządzający Den Braven, Wojciech Majchrzycki.

- Den Braven od lat wspiera Lecha Poznań, a dziś, będąc sponsorem biznes, staje się dla nas kluczowym partnerem. Sponsoring ma przynosić obopólne korzyści. To biznes, dlatego cieszymy się, że dzięki wspólnym działaniom marketingowym nasi sponsorzy rozwijają się jeszcze szybciej. Cieszy nas również fakt, że jest to firma bardzo silnie związana z Poznaniem, gdyż centrala Den Bravena na tą część Europy mieści się właśnie w naszym mieście - mówi Arkadiusz Kasprzak, wiceprezes zarządu KKS Lech Poznań.

Den Braven powstał w Holandii w 1974 roku, a jej oddział istnieje w Polsce od roku 1992. Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji produktów do uszczelniania, klejenia oraz montażu. Dziś Den Braven stanowi wielonarodowy holding składający się z 30 przedsiębiorstw produkujących i sprzedających swoje produkty na wszystkich kontynentach. Ostatnio najbardziej rozpoznawalnym produktem Den Braven jest super silny klej Mamut Glue, co dobrze wróży trwałości współpracy holenderskiej firmy z Kolejorzem.Następne mecze

Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Środa 15.07 godz.20:30
Cracovia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij