Czterech zawodników Kolejorza znalazło się w jedenastce 33. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Eksperci NC+ oraz portalu Onet.pl docenili Paulusa Arajuuriego, Karola Linettego, Łukasza Trałkę oraz Szymona Pawłowskiego.
Czterech zawodników Kolejorza znalazło się w jedenastce 33. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Eksperci NC+ oraz portalu Onet.pl docenili Paulusa Arajuuriego, Karola Linettego, Łukasza Trałkę oraz Szymona Pawłowskiego.
Cała czwórka zagrała bardzo dobre spotkanie przy Bułgarskiej ze Śląskiem Wrocław. Arajuuri w tym meczu był ostoją defensywy Kolejorza, z kolei Linetty z Trałką dzielili i rządzili w środku pola. Natomiast Szymon Pawłowski był bohaterem tego spotkania. Skrzydłowy Niebiesko-Białych zdobył dwa gole oraz zaliczył asystę przy trafieniu Dawida Kownackiego.
W jedenastce kolejki poza lechitami znaleźli się również zawodnicy Jagiellonii Białystok, Ruchu Chorzów, Piasta Gliwice, Lechii Gdańsk i Cracovii.
Next matches
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Saturday
01.08 godz.00:00
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Recommended
Subscribe