2020-07-10 11:29 Lech Poznań

Czas na finały Ekstraklasa Games! Transmisje w weekend

W najbliższą sobotę i niedzielę rozstrzygnie się największy w Polsce turniej esportowy w grze EA Sports FIFA. Po ośmiu najlepszych zawodników na każdej konsoli rywalizować będzie o tytuły mistrzowskie drugiej edycji oraz o nagrody wartości 35 tysięcy złotych!

Po Rundzie Wiosennej i Zimowej, które wyłoniły najlepszych graczy z reprezentantów wszystkich 16 klubów, przyszedł moment w którym fani esportu poznają zwycięzców zarówno na PlayStation 4 jak i na Xbox One. Zwycięzcami Rundy Zimowej byli Miłosz „milosz93” Bogdanowski z Legii Warszawa oraz Kacper „FuRMaN” Furmanek z Lecha Poznań. Tydzień temu w finałach Rundy Wiosennej triumfowali Kamil "Riptorek" Soszyński z Jagiellonii Białystok oraz Patryk "koniu94" Jakubczak z KGHM Zagłębia Lubin.

W sobotę i niedzielę najlepsi zawodnicy w klasyfikacji generalnej zmierzą się w turnieju, który z powodu ograniczeń związanych z pandemią nie będzie mógł odbyć się w studiu Polsat Games. Partner medialny projektu przeprowadzi jednak profesjonalną transmisję z udziałem grających zdalnie zawodników. W oba dni rozpocznie się ona o godzinie 16:00 - dostępna będzie na antenie Polsat Games oraz w social mediach Ekstraklasy, klubów i partnerów turnieju.

Przy transmisji pracować będą najpopularniejsi influencerzy gry FIFA w Polsce. Turniej będzie komentowany przez Damiana "PLKD" Kornienko oraz Adriana "Kamyka" Kamińskiego. Ekspertami w studio będą Patryk "Lachu" Lach, Jakub "Jcob" Weber oraz Kuba Polkowski (kanał Foot Truck). Gospodarzem studia będzie doświadczony prezenter największych turniejów esportowych w Polsce, Filip "Testree" Mątowski.

Oficjalnymi partnerami rozgrywek są popularne marki - KFC i Media Expert. Partnerem finałowego weekendu Ekstraklasa Games został także producent słuchawek gamingowych HyperX. Firma przekazała nagrody rzeczowe dla zwycięzców turnieju i została sponsorem nagród w konkursie organizowanym na Facebooku Ekstraklasy.

Kluczowa dla realizacji projektu jest współpraca z wydawcą gry FIFA 20 – Electronic Arts Polska. Agencją esportową odpowiedzialną za koordynację turnieju jest ESL Polska. Nad całością projektu czuwa agencja marketingu sportowego Sportfive.

Uczestnicy Finałów Ekstraklasa Games w FIFA 20 na PlayStation 4 (sobota):

Dominik "bogyys" Boguś (Arka), Dawid "DawidPLx999 "Kamasiński (Cracovia), Kamil "Riptorek" Soszyński (Jagiellonia), Szymon "TheGameSimon" Bartkiewicz (Korona), Miłosz "milosz93" Bogdanowski (Legia), Tomasz "Tomek601" Legut (Piast), Piotr "Pontonix300" Szczepanik (Raków), Jakub "cyanide" Mikolajewski (Wisła Kraków)

Uczestnicy Finałów Ekstraklasa Games w FIFA 20 na Xbox One (niedziela):

Gracjan "elpolako" Gołębiewski (Arka), Patryk "Skobi12" Sobański (Górnik), Piotr "Piterek" Kochan (Jagiellonia), Kacper "FuRMaN " Furmanek (Lech), Oskar "Osken" Orlowski (Pogoń), Michał "GentleMike" Lauer (Raków), Bartosz „Bejott” Jakubowski (Wisła Kraków), Patryk "koniu94" Jakubczak (KGHM Zagłębie)

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij