2020-02-11 19:49 Mateusz Jarmusz , fot. Przemysław Szyszka

Cywka i Skóraś coraz bliżsi powrotu do gry

Coraz lepiej wygląda sytuacja kadrowa Lecha Poznań. W tym tygodniu do pełnych treningów z drużyną wrócił Tomasz Cywka, a równocześnie indywidualną pracę podczas zajęć zespołu rozpoczął Michał Skóraś.

Przypomnijmy, Cywka ostatni raz wystąpił w barwach Kolejorza w pucharowym meczu z Resovią, kiedy rozpoczął go w podstawowym składzie, ale już w pierwszych minutach spotkania opuścił plac gry ze względu na uraz. Od tego czasu walczy o powrót do gry i jest tego coraz bliższy. Michał Skóraś powrócił do Lecha na początku okresu przygotowawczego z wypożyczenia do Rakowa Częstochowa, wyleciał z lechitami na obóz do tureckiego Belek, jednak nie mógł tam trenować ze względu na stwierdzony na samym początku zgrupowania uraz mięśniowy.

- W poniedziałek wykonaliśmy badanie USG i teraz wiemy, że wszystko jest już dobrze z nogą Michała Skórasia. W tym tygodniu będzie jeszcze pracował indywidualnie, ale od początku następnego rozpocznie pełne treningi z zespołem. Z dobrych wiadomości mogę jeszcze powiedzieć, że już teraz normalnie trenuje z resztą kolegów Tomasz Cywka i mamy nadzieję, że wszystko co najgorsze ma już za sobą – mówi szef sztabu medycznego Lecha Poznań, profesor Krzysztof Pawlaczyk.

Cywka do tej pory rozegrał siedemnaście meczów w niebiesko-białych barwach, a wychowanek Kolejorza cały czas czeka na swój debiut w pierwszym zespole.

Następne mecze

Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Środa 15.07 godz.20:30
Cracovia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij