2018-07-10 14:06 Wiktoria Łabędzka , fot. Marcin Rajczak

Ćwiczyli w grupach

Blisko półtorej godziny trwał przedostatni trening Lecha Poznań przed pierwszym starciem przeciwko armeńskiemu Gandzasar Kapan w 1. rundzie eliminacji do Ligi Europy. W zajęciach wzięło udział 22 zawodników.

Lechici na boisku treningowym zaprezentowali się w nowych strojach przygotowanych przez firmę Macron. Po krótkiej odprawie, kilka minut po godzinie 11:00 zostali podzieleni na dwie grupy, w których rozpoczęli rozgrzewkę. Pierwsza pracowała nad rozgrywaniem piłki. W ćwiczeniu brali udział również członkowie sztabu szkoleniowego. Po chwili druga ekipa rozpoczęła podobne ćwiczenia pod okiem trenera Macieja Stachowiaka.

Po upływie trzydziestu minut zawodnicy przeszli do wspólnej gierki treningowej. W dwóch zespołach naprzemiennie przeprowadzali ataki. Po chwili do ćwiczenia dołączyli również bramkarze. Trener zarządził mecz pomiędzy zawodnikami w pomarańczowych i niebieskich plastronach. Ich składy dynamicznie się zmieniały, szczególnie w bramce tych pierwszych, gdzie na zmianę bronił Matus Putnocky i Karol Szymańskim.

Na ostatnie kilkanaście minut lechici ponownie zostali podzieleni na trzy grupy. Nad pierwszą z nich czuwał Marek Bajor, drugą Maciej Stachowiak, a ostatnią trener Ivan Djurdjević. Podczas tej partii ćwiczeń, lechici skupili się na poprawie skuteczności oraz stałych fragmentach gry.

Następne mecze

Niedziela 03.03 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Arka Gdynia
Niedziela 10.03 godz.18:00
Miedź Legnica
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij