2018-01-25 17:09 Mateusz Szymandera , fot. Adam Ciereszko

Bez Jevticia i Situma

Drobne problemy zdrowotne w czwartek mieli Darko Jevtić i Mario Situm. Decyzje dotyczące ich występów w sparingu z chorwackim Hajdukiem Split zostaną podjęte w piątek przed meczem.

Darko Jevticia zabrakło już na porannym czwartkowym treningu. Piłkarz nie wyszedł też na popołudniowe zajęcia. - Miał gorączkę, czuł się słabo przez cały dzień i nie trenował. Zobaczymy czy będzie wstanie zagrać w meczu. Wiele zależy od tego, jak się będzie czuł. Możliwe, że infekcja potrwa nawet trzy dni - zaznacza klubowy lekarz dr Paweł Cybulski.

Sztab medyczny bardzo ostrożnie podchodzi do choroby Jevticia i jego ewentualnego występu w trzecim meczu kontrolnym podczas zgrupowania w Turcji. - Możliwe, że w piątek rano będzie czuł się dobrze i wyjdzie na rozruch. Jeśli jednak będzie odczuwał jakiekolwiek dolegliwości, to nie wystąpi. To mogłoby skutkować przedłużeniem się infekcji, a chcemy by Darko był zdrowy jak najszybciej - podkreśla lekarz, który w czwartek miał sporo obowiązków. Kolejne dotyczą Mario Situma.

Chorwat podczas porannego treningu starł się z jednym z zawodników. - Został w jednej z akcji uderzony kolanem w mięsień czworogłowy. Odczuwa z tym związane dolegliwości. Popołudniu pracował z fizjoterapeutą, żeby rozluźnić mięsień i przygotować go do dalszej pracy. Przy takich urazach dolegliwości trwają nie dłużej, niż trzy dni. Jeśli ból nie będzie mu przeszkadzał, to zagra w sparingu - kończy Cybulski.

Następne mecze

Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Sobota 17.10 godz.00:00
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij