- Wiadomo, że skandynawska piłka jest bardzo twarda. Jesteśmy na to przygotowani. Wiemy, że będzie dużo walki, ale ja zawsze powtarzam, że to już jest taki sport. Będzie ostro. My zawsze gramy o zwycięstwo, dziś przede wszystkim nie wolno nam przegrać, bo mamy przecież przed sobą rewanż. Chcielibyśmy osiągnąć pozytywny wynik, zrobić krok w kierunku awansu, po to, żeby nie musieć się zbytnio denerwować w drugim meczu - dodaje Ivan.
Next matches
Thursday
16.07 godz.19:00
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Tuesday
21.07 godz.19:00
Aarhus GF
Lech Poznań
Recommended
Subscribe