2020-11-24 16:11 Adrian Gałuszka , fot. Marcin Rajczak

Bartosz Bochiński prelegentem na Lech Conference Online

Lech Conference Online już w sobotę, 5 grudnia. Podczas nadchodzącego wydarzenia trenerzy wysłuchają czterech prelekcji za pośrednictwem platformy playlive.net, a autorem jednej z nich będzie trener juniorów młodszych Lecha Poznań, Bartosz Bochiński. Szkoleniowiec przedstawi "od kuchni" mikrocykl swojej drużyny, która wygrała wszystkie swoje spotkania w zakończonej części sezonu grupy B Centralnej Ligi Juniorów do lat 17.

Z powodu pandemii koronawirusa podczas ostatnich miesięcy niemożliwym była organizacja stażów trenerskich w Akademii Lecha Poznań oraz Lech Conference w tradycyjnej formie. Kolejorz wyszedł naprzeciw wszystkim szkoleniowcom, którzy nawet w tak trudnym okresie chcą szlifować swój warsztat. Stąd właśnie pomysł na wydarzenie w formie e-konferencji, która ma zawierać również akcenty… stażów.

- Pomysł jest taki, żeby połączyć prelekcję z namiastką stażu. Stąd idea pokazania mikrocyklu, który odbył się minionej jesieni, od strony zakulisowej. Mowa o planowaniu pracy, organizacji środków treningowych, poszukiwaniu korelacji między nimi i ich formami. Opowiemy o tym, jak następnie zostaje to przełożone na mecz w lidze, w jaki sposób możemy dzięki temu kontrolować efektywność naszych działań przeprowadzonych podczas przygotowania do danego spotkania - wprowadza w tematykę swojego wystąpienia trener zespołu Kolejorza do lat 17.

Jeśli chodzi o samą pracę treningową, podczas omawianego mikrocyklu niebiesko-biali skupi się na fazie bronienia oraz fazie przejściowej z obrony do ataku. - Pokażemy, jakie działania podejmujemy w wysokiej obronie, a jakie już po odbiorze w kontrataku. Nie będziemy jednak skupiać się tylko na szkoleniowym punkcie widzenia, chciałbym, żeby każdy odbiorca poznał też perspektywę zawodnika. Nie możemy zaprosić trenerów na staż, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby poczuli rzeczywistą, codzienną pracę i panującą przy niej atmosferę - dodaje szkoleniowiec mistrzów grupy B Centralnej Ligi Juniorów do lat 17.

Żeby zapewnić sobie miejsce na tegorocznej e-konferencji, należy odwiedzić platformę playlive.net oraz postępować zgodnie z podanymi pod tym adresem instrukcjami. WAŻNE! Platforma jest kompatybilna wyłącznie z przeglądarkami Edge i Chrome.

Partnerem merytorycznym konferencji jest czasopismo "Asystent Trenera". Nie zwlekaj, zapoznaj się z pełnym harmonogramem nadchodzącego wydarzenia i kup dostęp do Lech Conference Online 2020 już dziś!

Następne mecze

Sobota 08.05 godz.20:00
Wisła Kraków
vs |
Lech Poznań
Niedziela 16.05 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij