2018-09-18 07:39

Aztorin Lech Poznań Sport - oficjalny zegarek Kolejorza

O tym, jak ważny jest czas w piłce nożnej nie trzeba przekonywać żadnego kibica. Często w ciągu kilkunastu sekund bądź minut boiskowe wydarzenia ulegają diametralnej zmianie. Właśnie z myślą o kibicach Kolejorza powstał Aztorin Lech Poznań Sport, oficjalny zegarek niebiesko-białych.

Do tej pory markę Aztorin poznańscy kibice mogli kojarzyć przede wszystkim z doliczonym czasem gry. Największy w Polsce dystrybutor zegarków jest już od ponad roku partnerem biznesowym Kolejorza i Sponsorem Pomiaru Czasu.

- Współpraca z firmą Aztorin układa się bardzo dobrze. Na pewno każdy kibic obecny na stadionie przy Bułgarskiej niejednokrotnie zauważył markę obecną na telebimach przy zegarze meczowym, na specjalnych grafikach wyświetlanych na bandach LED czy tablicy zmian oraz doliczonego czasu gry wykorzystywanej przez sędziego technicznego każdego spotkania - mówi Jan Wojciak, dyrektor działu sprzedaży B2B.

Przyszedł czas na kolejny wspólny projekt Kolejorza oraz firmy Aztorin. Do sprzedaży trafił bowiem oficjalny zegarek Lecha Poznań i marki Aztorin. Czasomierz powstał z myślą o tych kibicach, którzy podczas meczów poza piłkarskim widowiskiem cenią sobie dokładne informacje nie tylko o regulaminowym, ale również o doliczonym czasie gry.

- Zegarek klubowy powstał z myślą o każdym kibicu Kolejorza - mówi Dominik Pempera, brand manager Lecha Poznań. - Nowoczesny czasomierz z klubowych herbem, wyposażony jest w funkcje niezbędne podczas meczu: timer oraz wskaźnik doliczonego czasu gry. Zegarek idealnie sprawdzi się nie tylko podczas kibicowania czy biznesowej kolacji, ale również w czasie uprawiania sportu. Dzięki wodoodporności nie trzeba zdejmować go podczas kąpieli - dodaje.

Zegarek Lecha Poznań dostępny jest w salonach Apart oraz we wszystkich Stacjach Kolejorz. Czasomierz można również nabyć w naszych e-sklepie >>>

Następne mecze

Sobota 24.11 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock
Niedziela 02.12 godz.18:00
Cracovia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij