2021-11-26 11:13 Adrian Garbiec , fot. Adam Jastrzębowski

Akademia Gra: tydzień 13

Dwie grupy z poznańskiej części Akademii Lecha Poznań zagrały w miniony weekend w rozgrywkach ligowych. Obie drużyny wygrały swoje spotkania.

Rocznik 2009

Drużyna prowadzona przez Michała Koźmińskiego rozegrała zaległy mecz derbowy z Wartą Poznań. Trampkarze wygrali 2:1 po golach Latosiego i Poleszaka. To zwycięstwo pozwoliło lechitom utrzymać drugie miejsce w tabeli.

Lech Poznań D1 – Warta Poznań 2:1

Bramki dla Lecha: Latosi, Poleszak
Kadra meczowa: Szymon Raczyński, Wojciech Matuszak, Kacper Poor, Szymon Małecki, Piotr Bartczak, Tymon Poleszak, Bartosz Wronka, Marcel Mischke, Alex Ranecki, Nikodem Borecki, Oliwier Latosi, Mateusz Bentkowski, Patryk Schulz, Filip Wachowski, Oskar Bukowski, Szymon Andrzejewski, Maksymilian Mania

Rocznik 2011

Piłkarze Jakuba Kopani wrócili do rozgrywek ligowych po prawie miesięcznej przerwie. Niebiesko-biali pokonali Mieszka Gniezno aż 7:1. Lechici plasują się w tym momencie na piątym miejscu w tabeli, lecz zostały im jeszcze do rozegrania dwa zaległe mecze.

Lech Poznań E1 – Mieszko Gniezno 7:1

Bramki dla Lecha: Domagała x2, M. Wilma x2, Nowak, Jiya, samobój
Kadra meczowa: Oliwier Woźniak, Jędrzej Jaroszewski, Bartosz Adamczewski, Wojciech Kwiatkowski, Aleksander Rura, Jakub Domagała, Hubert Brukwicki, Błażej Wilma, Marceli Wilma, Jakub Najdek, Mikołaj Nowak, Dawid Jiya, Jakub Marć

Następne mecze

Niedziela 06.02 godz.17:30
Cracovia
vs |
Lech Poznań
Sobota 12.02 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Bruk-Bet Termalica

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij