2017-03-21 12:40 Lt.

100 000 zł zebrane! Akcja „Dumni z tradycji” nabiera rozpędu

Sto tysięcy złotych i ciągle rośnie - taka kwota znajduje się już na koncie naszego wspólnego projektu. Razem z Wami chcemy zmienić jak najwięcej ścian INEA Stadionu, dlatego do puli nagród dołączamy rocnzicowe koszulki meczowe z ostatniego spotkania (z Górnikiem Łęczna). Warto pamiętać, że w akcji dostępne są bilety na mecz z Legią Warszawa.

W niedzielę Lech Poznań rozegrał swój jubileuszowy mecz na obchody 95-lecia powstania Klubu. W akcji „Dumni z Tradycji” pojawiły się właśnie koszulki meczowe, w których nasi zawodnicy przystąpili do spotkania z Górnikiem Łęczna w ramach 26. kolejki Lotto Ekstraklasy.

Każda z koszulek jest wyjątkowa przynajmniej z kilku powodów. Po pierwsze jest to seria limitowana, zawierająca logo z #95Lecha - w takich koszulkach poznańscy piłkarze już nigdy nie wystąpią. Po drugie, wybierając dowolną meczówkę macie pewność, że do Waszych rąk trafi koszulka z własnoręcznym podpisem zawodnika.

To jednak nie wszystko. Do akcji można przystąpić kupując bilety na mecz z Legią. Udostępniamy Wam możliwość zakupu biletu na dowolną z trybun, a zamawiając go przez fans4club.com/pl-tradycja zapewniacie sobie również miejsce na tablicy DUMA WLKP, która znajdzie się na każdej trybunie.

Dochód ze sprzedaży rocznicowych koszulek i biletów na mecz z Legią powiększy kwotę naszego wspólnego projektu „Dumni z Tradycji”, dzięki czemu na trybunach INEA Stadionu pojawią się grafiki pokazujące najpiękniejsze momenty w 95-letniej historii Lecha Poznań.

Dołącz do akcji klikając tutaj >>>

Następne mecze

Sobota 17.04 godz.17:30
Raków Częstochowa
vs |
Lech Poznań
Wtorek 20.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij