2020-02-25 10:29 Adrian Gałuszka , fot. Przemysław Szyszka

Sprawdź, jak szkoli się w Akademii Lecha Poznań

Marka Akademii Lecha Poznań zdobywa coraz większe znaczenie w naszym kraju oraz poza jego granicami. Wszystko na skutek jej wychowanków, którzy wychodzą co weekend na boiskach najsilniejszych lig europejskich oraz robią coraz większą furorę w PKO Ekstraklasie. Jesteś ciekaw, w jaki sposób przebiega szkolenie młodych zawodników w murach naszej szkoły piłkarskiej? Zapisz się na nadchodzącą edycję stażów trenerskich, która odbędzie się w dniach 11-15 maja!

To już czwarta odsłona stażów komercyjnych organizowanych przez Akademię Lecha Poznań. Pierwsza z nich miała miejsce jesienią 2018 roku, kiedy to jej uczestnicy mieli okazję przyjrzeć się funkcjonowaniu wronieckiej części akademii. Tego maja wszyscy zainteresowanie będą goszczeni w stolicy Wielkopolski, gdzie otrzymają możliwość sprawdzenia, w jaki sposób przebiega szkolenie najmłodszych lechitów - w poznańskiej części. Nie zabraknie również wizyty we Wronkach, gdzie spotkają się m.in. z dyrektorem szkolenia, Rafałem Ulatowskim.

- Wraz z każdą edycją coraz bardziej przybliżamy metodologię i filozofię szkolenia naszej akademii. Nie boimy się ujawniać nawet tych najdrobniejszych szczegółów pracy naszych szkoleniowców czy szefów szkolenia, ponieważ zależy nam, żeby nasi uczestnicy inspirowali się pobytem tutaj. Największym sukcesem tej inicjatywy staje się sytuacja, w której każdy z naszych gości wzbogaca swój warsztat trenerski o to, czego doświadczył u nas - opisuje ideę stażów jeden z jej pomysłodawców, Hubert Nowacki.

Podobnie jak w poprzednich tego typu wydarzeniach jego plan cechować będzie różnorodność. Biorący w nim udział otrzymają szansę nie tylko uczestnictwa w prelekcjach prowadzonych przez trenerów, przedstawicieli skautingu, działu analiz czy dyrektorów akademii. Będą mieli możliwość wymienić z nimi poglądy, odbyć indywidualne konsultacje i skierować do nich wszelkie pytania oraz wątpliwości. Kolejną naturalną korzyść stanowi także obserwacja zajęć grup młodzieżowych zarówno poznańskiej, jak i wronieckiej części szkoły piłkarskiej Kolejorza. Oprócz tego wszyscy uczestnicy stażu wezmą udział w wycieczce po Stadionie Poznań, a także otrzymają pakiet powitalny w postaci dedykowanej koszulki, bilety na mecz pierwszej drużyny Kolejorza oraz zniżkę w oficjalnym sklepie klubowym.

Zachęcamy do uczestnictwa w czwartej edycji staży organizowanych przez Akademię Lecha Poznań. Cena majowego stażu wynosi 699 złotych, a liczba miejsc jest ograniczona. Zapewnij sobie na nim miejsce już dziś, warto być z nami w maju przy Bułgarskiej!

Wszelkie pytania oraz wnioski o zapisy prosimy kierować na adres mailowy hubert.nowacki@lechpoznan.pl oraz pod numer telefonu +48 662 219 523 .

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij