2021-01-21 11:11 Adrian Gałuszka , fot. Przemysław Szyszka

Rekrutacja do działu organizacji akademii

Szukasz pracy i chcesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych projektach związanych z funkcjonowaniem Akademii Lecha Poznań? Interesuje Cię, jak działa "od kuchni" najlepsza szkoła piłkarska w Polsce i chciałbyś wziąć aktywny udział w jej codziennym życiu? Nadarza Ci się idealna okazja, ponieważ poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty do spraw sportu w dziale organizacji Akademii Lecha Poznań.

Zatrudnienie w najbardziej renomowanej akademii piłkarskiej w kraju, możliwość rozwoju i awansu, zatrudnienie na pełen etat, opcja wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw, praca w dynamicznym środowisku w otoczeniu najlepszych młodych zawodników oraz kadry trenerskiej w Polsce – to tylko niektóre z benefitów, jakie czekają w dziale organizacji Akademii Lecha Poznań. Zastanawia Cię, w jaki sposób funkcjonuje ona na co dzień i chcesz wziąć aktywny udział w jej życiu? To oferta skierowana właśnie dla Ciebie!

- Cały czas chcemy się rozwijać zarówno jako akademia, ale także jako jej dział organizacji. Przed nami wiele wymagających projektów, a w tym kontekście należy wymienić w pierwszej kolejności budowę najnowocześniejszej bazy piłkarskiej w tej części Europy. Centrum Badawczo-Rozwojowe to ciekawe wyzwanie dla nas wszystkich, ale także daje ono możliwość realizacji własnych inicjatyw i osobistego rozwoju. Tworzymy coś wielkiego i poszerzamy swoją działalność, stąd decyzja o rekrutacji - wyjaśnia kierownik działu organizacji Akademii Lecha Poznań, Michał Kokotek.

Czego oczekujemy?

- statusu studenta lub wykształcenia wyższego
- znajomości języka angielskiego
- dyspozycyjności
- zaangażowania
- umiejętności pracy w grupie
- dobrej organizacji pracy
- wytrwałości w dążeniu do celu
- wysokiej kultury osobistej

Zakres obowiązków:

- organizacja wniosków o dofinansowanie projektów Akademii
- poszukiwanie oraz obsługa bieżących programów wspierających rozwój projektów
- obsługa procedury odszkodowań
- warsztaty dla zawodników – poszukiwanie partnerów, organizacja warsztatów
- organizacja wyjazdów drużyn i trenerów
- administracja i archiwizacja dokumentów

Jak się zgłosić? Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem: katarzyna.goetz@lechpoznan.pl . Do maila należy załączyć CV oraz krótką notkę na swój temat. Termin przyjmowania aplikacji upływa 29 stycznia.

_______

Jeśli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych kandydatów do pracy w celu wykorzystania go w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych zgodę: "Wyrażam zgodę dla Lecha Poznań na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji."

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody, pisząc na adres: marketing@lechpoznan.pl. Jednocześnie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

_______

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest KKS Lech Poznań SA z siedzibą w Poznaniu (60-320) przy ulicy Bułgarskiej 17, (dalej: my).

Inspektor ochrony danych

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą możesz kontaktować się w sprawach związanych z posługiwaniem się przez nas danymi osobowymi, które nam udzielasz oraz korzystania z praw, które w związku z tym masz. Z inspektorem możesz kontaktować się w następujący sposób:

listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych Osobowych KKS Lech Poznań S.A., ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań

przez e-mail: inspektorodo@lechpoznan.pl;

Posługujemy się danymi osobowymi, żeby ocenić Twoje kwalifikacje, zdolności i umiejętności do pracy na stanowisku, na które aplikujesz, jak również wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Posługujemy się danymi osobowymi na podstawie przepisów prawa w związku z chęcią zawarcia z Tobą odpowiedniej umowy. Ponadto na podstawie Twojej zgody, w zakresie danych innych niż ww., które nam przekazujesz w swojej aplikacji. Mamy także uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Twoje umiejętności i zdolności podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Będziemy przechowywać Twoje dane przez czas związany z okresem rekrutacji i ewentualnymi roszczeniami z nią związanymi, a w przypadku zgody do czasu jej wycofania, lecz nie dłużej niż przez sześć miesięcy.

Dane mogą być przekazywane podmiotom pomagającym nam w procesie rekrutacji np. firmom IT itp., a w innych przypadkach uprawnionym organom państwowym.

Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania a ponadto wycofania zgody, co pozostaje jednak bez wpływu na okres przed jej wycofaniem, jak również wniesienia sprzeciwu gdy przetwarzamy dane na podstawie uzasadnionego interesu prawnego. Jeśli chcesz skorzystać z tych praw skontaktuj się z nami:

- listownie na adres: KKS Lech Poznań S.A., ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań;
- przez e-mail: lech@lechpoznan.pl;
- formularz kontaktowy Biura Obsługi Kibica: https://bok.lechpoznan.pl;
- telefonicznie: +48 (61)8863000.

W każdym czasie przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Następne mecze

Piątek 26.02 godz.20:30
Warta Poznań
vs |
Lech Poznań
Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij