2017-01-18 09:51 Marcin Rajczak

Pozyskaliśmy nowego zawodnika

Do dwóch zmian kadrowych doszło w zespole trampkarzy Lecha Poznań na początku zimowego okresu przygotowawczego. - Udało nam się pozyskać ciekawego zawodnika z Błękitnych Wronki - mówi szkoleniowiec trampkarzy, Hubert Wędzonka.

Lechici przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli od dwóch transferów. Od tej pory na obiektach we Wronkach regularnie trenuje nowy zawodnik, Michał Marszałkiewicz, który do Kolejorza trafił z Błękitnych Wronki. Inny piłkarz Lecha, Filip Marchwiński został za to przesunięty do zespołu juniorów młodszych, prowadzonego przez trenera Bartosza Bochińskiego.

- W przerwie zimowej ściągnęliśmy do naszego zespołu Michała Marszałkiewicza urodzonego w 2003 roku. Trafił do nas z Błękitnych Wronki. Najczęściej występuje na pozycji środkowego pomocnika - mówi Hubert Wędzonka. - Do starszego rocznika oddaliśmy natomiast Filipa Marchwińskiego. Od tej pory będzie występować w drużynie juniorów młodszych - dodaje.

Sztab szkoleniowy trampkarzy Lecha Poznań cały czas bacznie przygląda się postępom zawodników, którzy na co dzień występują w poznańskiej części Akademii. Szansę na pokazanie się z jak najlepszej strony podczas zimowego okresu przygotowawczego otrzymają Filip Małek i Jakub Pietrzak.

- Z poznańskiej części Akademii Lecha Poznań chcemy przetestować kilku chłopaków. Na pewno będą trenować z nami Filip Małek i Jakub Pietrzak, jednak w ich przypadku nie można powiedzieć, że są to zawodnicy testowani. Regularnie zapraszamy ich do udziału w zajęciach treningowych i grach kontrolnych. W styczniu i lutym otrzymają kolejną szansę. Mam nadzieję, że pokażą się z jak najlepszej strony - mówi szkoleniowiec Kolejorza.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij