2014-03-04 00:00 Jakub Szymczak, fot. Przemysław Szyszka

Czterech lechitów w kadrze do lat 15

Bartłomiej Zalewski powołał Łukasza Adamczaka, Serafina Szotę, Marka Mroza i Dawida Kurminowskiego.

Trener reprezentacji Polski do lat 15 ogłosił kadrę na dwa towarzyskie mecze z Walią, które odbędą się 18 marca w Rhyl i 20 marca w Gap Connahs Quay. Wśród 18 zawodników powołanych przez Bartłomieja Zalewskiego znaleźli się Łukasz Adamczak, Serafin Szota, Marek Mróz i Dawid Kurminowski, którzy na co dzień szlifują swoje umiejętności w Akademii Lecha Poznań. W kadrze jest również Marco Drawz, który polskiej publiczności przedstawił się w 2010 roku podczas turnieju Lech Cup.

Polska U-15:

Damian Pawłowski (Pogoń Szczecin), Riccardo Grym (Bayer Leverkusen), David Kopacz (Borussia Dortmund), Bartłomiej Gajda (BBTS Bielsko-Biała), Marco Drawz (Hamburger SV), Adam Chrzanowski (KS Raszyn), Łukasz Adamczak (Lech Poznań), Serafin Szota (Lech Poznań), Marek Mróz (Lech Poznań), Dawid Kurminowski (Lech Poznań), Patryk Romański (Legia Warszawa), Paweł Graczyk (Pomologia Prószków), Tomasz Kucz (Polonia Warszawa), Przemysław Macierzyński (UKS SMS Łódź), Tomasz Makowski (UKS SMS Łódź), Marcin Jaworski (Wisła Kraków), Kacper Chorążka (Wisła Kraków), Jakub Obłój (Zagłębie Lubin).

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij