2020-05-24 10:24 Adrian Gałuszka , fot. Przemysław Szyszka

Ciekawa rywalizacja w Popowie

W bardzo bliskich relacjach pozostają w ostatnich tygodniach zawodnicy juniorów młodszych oraz starszych Lecha Poznań. Obie ekipy trenują obecnie w Popowie, często równolegle, więc nic dziwnego, że nie brakuje okazji także do… bezpośrednich starć.

W sobotę podopieczni Bartosza Bochińskiego i Huberta Wędzonki odbyli swoje zajęcia po raz kolejno drugi oraz trzeci w tym tygodniu. W pierwszej części treningu niebiesko-biali pracowali w swoich zespołach. Jeszcze bez chociażby lechitów pochodzących z odległych miejscowości, jak ze Śląska, Krakowa, czy województwa Podkarpackiego, ale w okazałych składach. Zarówno juniorów młodszych, jak i ich starszych kolegów było bowiem po ośmiu, a oprócz nich równolegle ćwiczyło dwóch bramkarzy, Wiktor Nowicki oraz Maksymilian Manikowski.

W drugiej części zajęć doszło do gry wewnętrznej pomiędzy dwiema drużynami. W jej trakcie nie zabrakło zwrotów akcji, pięknych bramek czy przede wszystkim dużo jakości i ambicji z obu stron. Trenerzy pozwalali swoim graczom na wiele, a rozgrywane w formacie 2 x 15 minut spotkanie zakończyło się minimalną wygraną młodszej z ekip. Tym samym zrewanżowała się ona juniorom starszym za porażkę z wtorku. Najważniejsze dla obu szkoleniowców było jednak zapewne to, że mecz toczył się w bardziej niż przyzwoitym tempie, a ich podopieczni pokazali momentami naprawdę niezłą dyspozycję.

Więcej o ostatnich treningach obu zespołów pisaliśmy we wcześniejszej części tygodniu w tym miejscu.

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:30
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij