2020-11-27 11:23 Adrian Gałuszka , fot. Marcin Rajczak

Łukasz Chęciński prelegentem Lech Conference Online

Lech Conference Online już w sobotę, 5 grudnia. Pozycja obowiązkowa dla każdego trenera zainteresowanego tematyką szkolenia odbędzie się w tym roku za pośrednictwem platformy playlive.net, a uczestnicy wysłuchają czterech prelekcji. Jedną z nich wygłosi szkoleniowiec drużyny Kolejorza do lat 13, Łukasz Chęciński, który opowie o wprowadzaniu młodych graczy do piłki jedenastoosobowej.

Okres pandemii uniemożliwił organizację trenerskich stażów w Akademii Lecha Poznań oraz Lech Conference w tradycyjnej formie. Klub postanowił wyjść jednak trenerom naprzeciw i ruszyć z nową inicjatywą. Będzie nią e-konferencja, w skład której wejdą cztery prelekcje. Autorem jednej z nich będzie szkoleniowiec, który w swoim dorobku ma m.in. złoty oraz brązowy medal prestiżowego turnieju w kategorii do lat 12, Lech Cup. W tym sezonie pełni on rolę opiekuna ekipy do lat 13 i to właśnie na tym etapie szkolenia będzie on skupiał się podczas swojej prelekcji.

- Chcemy przedstawić wszystkim uczestnikom konferencji to, w jaki sposób pracujemy w kategorii U-13, która jest w naszej Akademii momentem przejścia do piłki 11-osobowej. Wyjaśnimy jaka jest charakterystyka młodzieży w tym wieku i na co zwrócić uwagę przy wprowadzaniu zawodników do gry po jedenastu. Opowiemy o planowaniu mikrocykli, jakie składowe bierzemy pod uwagę i jak różnią się od siebie poszczególne dni. Przedstawimy strukturę jednostki treningowej na poziomie U-13 oraz szczegółowo omówimy wybrany trening – przybliża zagadnienia swojego wystąpienia szkoleniowiec.

To jednak nie wszystko, ponieważ zdaje on sobie sprawę ze znaczenia praktycznej części, która dla wszystkich odbiorców ma zawsze ogromną wartość. - Wiemy, jak istotą rolę podczas konferencji odgrywała część praktyczna, więc zadbaliśmy o to, aby uczestnicy mogli zobaczyć jak wygląda nasz trening i przygotowaliśmy nagrania wideo - dodaje trener Lecha.

Żeby zapewnić sobie miejsce na tegorocznej e-konferencji, należy odwiedzić platformę playlive.net oraz postępować zgodnie z podanymi pod tym adresem instrukcjami. WAŻNE! Platforma jest kompatybilna wyłącznie z przeglądarkami Edge i Chrome.

Partnerem merytorycznym konferencji jest czasopismo "Asystent Trenera". Nie zwlekaj, zapoznaj się z pełnym harmonogramem nadchodzącego wydarzenia i kup dostęp do Lech Conference Online 2020 już dziś!

Następne mecze

Sobota 17.04 godz.17:30
Raków Częstochowa
vs |
Lech Poznań
Wtorek 20.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij