O programie

Dla poznaniaków, Wielkopolan i wszystkich swoich kibiców Lech jest jednym z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych symboli swojego regionu. Od 1922 roku swymi sukcesami, codzienną pracą, czynnym udziałem w wychowywaniu wielu pokoleń mieszkańców Wielkopolski, która jest kolebką naszej ojczyzny, wielokrotnie dawał sympatykom powody do dumy i radości.

Lech Poznań, jak każdy Wielkopolanin, zawsze był też wyczulony na potrzeby swoich najbliższych, sąsiadów, krajan. Kolejorz to przecież nie tylko sport i emocje związane z boiskiem piłkarskim. To również dbałość o dobro i zdrowie swoich kibiców, aktywne uczestnictwo w życiu dzielnicy, miasta i regionu.

Program Lech RAZEM skupia w sobie wszystkie inicjatywy Kolejorza, których celem jest utrzymywanie wzorowych relacji z otoczeniem. W jego ramach już od lat prowadzone są takie projekty jak Lech na Landach, Lech na Zimę, czy Lech bez Barier. Skupiamy się w nim na promocji zdrowego i aktywnego trybu życia, zachęcamy do uprawiania sportu i ruchu, koncentrujemy się na wykształcaniu prawidłowych nawyków przede wszystkim u najmłodszych poznaniaków i Wielkopolan.

Następne mecze

Wtorek 20.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 23.04 godz.20:30
Podbeskidzie Bielsko - Biała
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij