2020-06-03 14:22 Lech Poznań

#wGóręSerca: wyzwij lechitów na pojedynek!

Z akcją #wGóręSerca wystartowaliśmy w połowie kwietnia i z dnia na dzień licznik rośnie. Pomoc przychodzi z wielu stron naszego kraju, ale także spoza jego granic. Głosy wsparcia płyną nie tylko od wychowanków Kolejorza: Dawida Kownackiego, Karola Linettego, Marcina Kamińskiego czy Jana Bednarka, ale także od byłych zawodników: Darko Jevticia, Jasmina Buricia, Aziza Tetteha i od trenera Nenada Bjelicy. Cel akcji na najbliższe dni? Przekroczyć barierę 450 000 złotych.

Drugie wyzwanie czeka!

Dani Ramirez jako pierwszy wziął udział w naszym wyzwaniu. Wówczas celem było uzbieranie 400 tysięcy złotych. Kibice Kolejorza na portalach społecznościowych zdecydowali, że jeśli uda się osiągnąć wyznaczoną kwotę, to Hiszpan zmierzy się z poznańską gwarą. Naszym zdaniem wyszło bardzo dobrze, a efekt zobaczycie poniżej:

Teraz przed nami kolejne wyzwanie! Cel? 450 000 złotych! Każda osoba, która wpłaci dowolną kwotę, może zadecydować, w jakiej konkurencji zmierzą się nasi wychowankowie. Starszaki w składzie Paweł Tomczyk (kapitan), Kamil Jóźwiak oraz Robert Gumny już trenują przed pojedynkiem z Maluchami. Rocznik 2002 poznańskiej akademii będzie reprezentowany przez Jakuba Kamińskiego (kapitan), Filipa Marchwińskiego oraz Filipa Szymczaka.

A co można wybrać? Siatkonoga, crossbar challenge albo finalizacja dwójkowych akcji. Na razie na prowadzeniu jest pierwsza konkurencja, z której cieszą się również zawodnicy mający wziąć w niej udział.

Licznik akcji możesz śledzić: #wGóręSerca >>>

Co dla Ciebie oznacza wsparcie Lecha i uczestnictwo w akcji #wGóręSerca?

Każdą wpłaconą teraz przez Ciebie kwotę (minimum 20 złotych) zdublujemy! Pieniądze te będziesz mógł wykorzystać wraz z rozpoczęciem nowego sezonu na bilety lub karnety.

Dodajmy, że jeśli zdecydujesz się wziąć udział w akcji, będziesz miał możliwość zakupu koszulki meczowej #98Lecha za 119 złotych. Jak to działa?

  1. Po zakupie cegiełki możesz w systemie biletowym dokupić "Voucher: ROCZNICOWA KOSZULKA MECZOWA" za 119 złotych
  2. Mając "Voucher: ROCZNICOWA KOSZULKA MECZOWA", możesz przejść do sklep.lechpoznan.pl i tam zakupić trykot za 0 złotych.

Następne mecze

Sobota 17.04 godz.17:30
Raków Częstochowa
vs |
Lech Poznań
Wtorek 20.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij