2021-08-11 12:33 Lilianna Szymczak , fot. Przemysław Szyszka

Rozpoczynamy drugi sezon podcastów

Przerwa pomiędzy sezonami to była okazja do krótkiej pauzy w nadawaniu podcastów. Teraz, po zmianach studyjnych i dźwiękowych, wracamy z drugą serią rozmów, nie tylko o Lechu Poznań. Niespełna pięć miesięcy od startu całego projektu możemy się pochwalić prawie 200 tysiącami odsłuchań. Dziękujemy!

Z całym projektem podcastów wystartowaliśmy 16 marca, czyli tuż przed 99. urodzinami Kolejorza. Kibice Lecha jako pierwszej audycji mogli posłuchać rozmowy z Radosławem Sołtysem oraz Radosławem Nawrotem właśnie o powstaniu poznańskiego klubu. I od tego czasu w ciągu trzech miesięcy opublikowaliśmy dziewięć podcastów, dodatkowo dwa z nich - z Danim Ramirezem oraz Niką Kacharavą - pojawiły się również po hiszpańsku i angielsku. W sumie, po blisko pięciu miesiącach od startu projektu nasze rozmowy były odtworzone prawie 200 tysięcy razy.

- Jesteśmy obecni na siedmiu platformach podcastowych, a także na YouTube, gdzie kibice mogą wybrane z rozmów obejrzeć w formie video - wyjaśnia Wojciech Terpiłowski, kierownik marketingu wizerunkowego Lecha Poznań. - W nowym sezonie, wraz ze startem drugiej serii podcastów na kibiców czeka kilka zmian, przede wszystkim wizualnych. Staraliśmy się również wsłuchać w uwagi dotyczące dźwięku i w tej kwestii także nastąpiła poprawa - dodaje.

W klubowych podcastach każdy znajduje coś dla siebie. Tomasz Mendry, który na co dzień pomaga piłkarzom Lecha jako pracownik działu sportu, rozmawia z zawodnikami o wszystkim, tylko nie o futbolu. Stąd nazwa audycji "Mecz? I co dalej". Na pierwszy ogień w drugiej serii podcastów idzie Radosław Murawski, który opowie o swoich wrażeniach z mieszkania w różnych zakątkach. Z kolei rzecznik prasowy niebiesko-białych, Maciej Henszel przenosi kibiców w świat historii w cyklu "1klub1000historii". W swoim kolejnym podcaście porozmawia z nestorem poznańskiego dziennikarstwa, Andrzejem Kuczyńskim o pucharowym starciu Lecha z Aberdeen F.C. Natomiast pracownik klubowych mediów, Adrian Gałuszka zaprasza na program "Bliżej klubu", w którym przedstawia sylwetki ludzi, którzy pozostają często w cieniu, a stanowią silny fundament Kolejorza. Tutaj pierwszym bohaterem nowego sezonu będzie Wojciech Tabiszewski. - Pomysłów nam nie brakuje, dlatego chcemy rozwijać cały czas ten projekt i w najbliższym sezonie pojawią się dodatkowe podcasty - zapewnia Terpiłowski.

Następne mecze

Czwartek 18.08 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
F91 Dudelange
Czwartek 25.08 godz.20:30
F91 Dudelange
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij