Kolejna szkoła wzięła udział w akcji Kolejorz Gra z Klasą, w której uczniowie rywalizują ze swoimi rówieśnikami z innych, poznańskich podstawówek. Tym razem w programie wystąpili chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 17. Na czele ich drużyny stanął Dawid Kownacki. Zapraszamy do obejrzenia kulisów z tego wydarzenia.
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Aarhus GF
Lech Poznań
Zapisz się do newslettera