Dwa dni wolnego otrzymali od sztabu szkoleniowego zawodnicy Lecha. Okres przerwy na mecze reprezentacji narodowych nie będzie jednak wcale spokojniejszy. W ciągu trzech kolejnych dni trenerzy zaplanowali pięć jednostek treningowych, które zwieńczy mecz kontrolny z Pogonią Szczecin.
Dwa dni wolnego otrzymali od sztabu szkoleniowego zawodnicy Lecha. Okres przerwy na mecze reprezentacji narodowych nie będzie jednak wcale spokojniejszy. W ciągu trzech kolejnych dni trenerzy zaplanowali pięć jednostek treningowych, które zwieńczy mecz kontrolny z Pogonią Szczecin.
Wnioski z BiałegostokuMaciej Skorża już na konferencji prasowej po niedzielnym meczu podkreślał, że najbliższe dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach zespół musi sumiennie przepracować i dużo lepiej przygotować się do spotkania w Kielcach. Wszystko po to, by uniknąć sytuacji z Białegostoku, gdzie jak określił szkoleniowiec, drużyna nie była sobą. Ponownie jednak trenerzy będą mieli do dyspozycji nieliczną grupę zawodników. Na zgrupowania reprezentacji pojechało sześciu zawodników, a lista kontuzjowanych jest jeszcze dłuższa niż miesiąc temu. W tej sytuacji na pewno przynajmniej na części zajęć pojawią się młodzi gracze z drugiego zespołu.
Pięć treningów i sparingNajbliższe dwa mikrocykle zapowiadają się na bardzo intensywne. Wprawdzie dziś zawodnicy dostali jeszcze dodatkowe wolne, ale w ciągu kolejnych trzech dni w sumie będą trenować pięć razy. Zwieńczeniem tego okresu pracy będzie sobotni pojedynek kontrolny z Pogonią Szczecin. Kolejorz podejmie Portowców we Wronkach, mecz rozpocznie się o godzinie 13 i będzie otwarty dla publiczności. Jako że spotkanie nie będzie organizowane jako impreza masowa, na trybuny będzie mogło wejść 999 kibiców.
Lech Poznań
Cracovia
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Zapisz się do newslettera