2011-07-19 00:00

Horyzont TI Partnerem Technologicznym klubu

Pragniemy poinformować, że Partnerem Technologicznym została firma Horyzont Technologie Internetowe. To ona od ponad pięciu lat zajmuje się m.in. oficjalną stroną internetową Lecha Poznań.

-Dzisiaj zacieśniamy naszą współpracę, która trwa już od kilku lat. Dzięki niej będziemy mieli dostęp do najnowszych technologii internetowych, co w dzisiejszych realiach jest sprawą kluczową w zakresie promocji klubu mówi Arkadiusz Kasprzak.

 

Nowa strona internetowa klubu to efekt dziesięciomiesięcznej współpracy informatyków Horyzontu i pracowników klubu -Trzeba sobie uświadomić, że oficjalna strona Lecha Poznań to jeden z najbardziej obleganych serwisów w Wielkopolsce. Jesteśmy przygotowani na duże wyzwania, a strona Lecha takim wyzwaniem niewątpliwie jest dodaje Piotr Szałamacha, dyrektor Horyzont Technologie Internetowe.

Horyzont Technologie Internetowe jest poznańskim dostawcą rozwiązań internetowych. Dzięki własnej infrastrukturze serwerowej oraz miejskiej sieci światłowodowej obejmującej 140km linii światłowodowych firma zapewnia usługi ponad 300 wymagającym klientom biznesowym i instytucjom z Poznania i Wielkopolski. Czternastoletnie doświadczenie w branży internetowej zaowocowało obsługą tak wymagających klientów jak Allegro.pl, Aquanet, Bank Zachodni WBK, KKS Lech Poznań, Komputronik,
Solaris, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego i wielu innych. Horyzont TI jest również twórcą i sponsorem Poznańskiego Węzła Wymiany Ruchu Internetowego PIX, który pozwala ponad 40 operatorom internetowym za darmo wymieniać się ruchem internetowym za pomocą łącz o wysokiej
przepustowości, dzięki czemu poprawia się jakość dostępu do Internetu w całej Polsce.

 

Więcej informacji o firmie - http://www.horyzont.net

Następne mecze

Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa
Niedziela 07.03 godz.15:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij