Trener Jacek Zieliński już zapowiedział, że kadrowicze będą mogli liczyć na nieco dłuższe urlopy. Zatem szóstka reprezentantów Polski oraz Luis Henriquez i Hernan Rengifo w Poznaniu będą mogli zameldować się dopiero tuż przed wyjazdem na zgrupowanie we Wronkach.
Aarhus GF
Lech Poznań
Lech Poznań
Cracovia
Zapisz się do newslettera