2019-02-15 22:56 Karol Szumlicz , fot. Przemysław Szyszka

Trenerzy po meczu Piast - Lech

Lech Poznań przegrał w Gliwicach z miejscowym Piastem 0:4. Oto co mieli do powiedzenia po meczu trenerzy obu drużyn: szkoleniowiec Lecha Adam Nawałka oraz Piasta Waldemar Fornalik.

Adam Nawałka (trener Lecha Poznań)

Gratulacje dla Piasta. Dzisiaj byli drużyną lepszą, zresztą wskazuje na to wynik. Praktycznie wszystkie bramki, grając na wyjeździe straciliśmy z kontry. Jest wiele aspektów, które musimy dokładnie przeanalizować. Wiemy, że to trudna sytuacja dla zespołu i z pewnością będziemy robić wszystko, żeby opanować ją. Jesteśmy profesjonalistami i musimy robić to samo. Jutro jest trening, analiza tego meczu i od poniedziałku rozpoczynamy przygotowania do następnego spotkania. Musimy poprawić wiele elementów naszej gry, nie chcę szczegółowo analizować gry każdego zawodnika, na to przyjdzie czas w szatni.

Waldemar Fornalik (trener Piasta Gliwice)

Bardzo udany wieczór dla nas, dobry mecz. Nie chciałbym nikogo wyróżnić, wszystko w zespole funkcjonowało bardzo dobrze. Tak jak mówiłem drużynie przed meczem, że spotkanie to wygramy, jeżeli zagramy na optymalnym poziomie. Wszyscy zostawili pełnię swoich umiejętności i zdrowia. Chciałbym, żeby takich meczów było dla nas jak najwięcej. Mamy czas pocieszyć się z tego zwycięstwa, ale myślimy już o następnych spotkaniach. Dzisiaj popełniliśmy mało prostych błędów, stąd też metamorfoza względem ostatniego meczu z Cracovią. Jestem daleki od zachłyśnięciem się tym wynikiem, nastąpi to dopiero po kilku spotkaniach.

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij