2019-03-30 23:02 Karol Szumlicz , fot. Przemysław Szyszka

Trenerzy po meczu Korona - Lech

Lech Poznań zremisował z Koroną Kielce 0:0. Trenerzy obu drużyn: Gino Lettieri i Adam Nawałka nie ukrywali, że ich drużyny powinny szanować zdobyty w sobotnim meczu punkt. 

Adam Nawałka (trener Lecha Poznań)

Zawsze w Kielcach były bardzo trudne mecze, bardzo trudny teren. Tak wyglądało też to spotkanie z naszej strony. Spodziewaliśmy się takiego spotkania i tak to wyglądało. Uważam, że remis sprawiedliwy, posiadanie piłki po pięćdziesiąt procent. Być może Korona sobie stworzyła kilka sytuacji, ale jeżeli chodzi o poziom piłkarski to uważam, że dwie drużyny zagrały na takim samym poziomie. Jeżeli meczu nie można wygrać, to trzeba mecz zremisować. Trzeba zawsze szanować punkt, szczególnie w sytuacji w której byliśmy ostatnio. Zawodnicy włożyli wiele trudu w to spotkanie. Uważam, że remis sprawiedliwy.

Gino Lettieri (trener Korony Kielce)

Tak jak rozmawialiśmy na konferencji przedmeczowej, czekała nas ciężka gra, tak jak było widać na boisku. Podeszliśmy do meczu bardzo walecznie i przez 90 minut nie pozwoliliśmy Lechowi Poznań stworzyć ani jednej konkretnej sytuacji bramkowej. Jak było widać, mieliśmy przynajmniej trzy stuprocentowe szanse, żeby strzelić bramkę. Najpierw Kovacević, potem Pucko, Forbes - niestety, nie udało nam się osiągnąć zamierzonego celu. Uważam, że ten wynik, z takim przeciwnikiem jak Lech wydaje się bardzo korzystny dla nas.

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij