2019-09-11 13:23 Miłosz Ciekalski , fot. Adam Jastrzębowski

Środowy trening przy Bułgarskiej

Piłkarze Lecha Poznań przygotowują się do najbliższej rywalizacji z Lechią Gdańsk. W środę, 11 września, lechici trenowali jeszcze w niepełnym składzie, ponieważ część piłkarzy odpoczywała po powrocie ze zgrupowań młodzieżowych reprezentacji. 

Piłkarze Kolejorza wyszli w środę na murawę boisk treningowych przy Bułgarskiej przy słonecznej aurze. Zajęcia rozpoczęły się o godzinie 11:00. Trener Andrzej Kasprzak przeprowadził część wstępną, w tej fazie dominowały ćwiczenia ogólnorozwojowe, które przygotowywały piłkarzy do dalszego wysiłku.

Następnie zawodnicy przenieśli się na wytyczone małe boisko z czterema bramkami i zostali podzieleni na trzy drużyny. Dwie z nich miały za zadanie utrzymać się przy piłce, a trzecia musiała przerwać rozgrywanie jak najszybciej i umieścić piłkę w którejś z bramek. W tej grze zawodnicy zgrywali się wymieniając mnóstwo podań na jeden kontakt i doskonalili szybkie podejmowanie decyzji, ponieważ na tak małej przestrzeni nie było czasu na zbyt długie zastanawianie się co zrobić. Po zakończonej rywalizacji trening przeniósł się na dużo większe pole gry i tam została przeprowadzona część taktyczna, która zakończyła środowe przygotowania.

Nieobecni na środowych zajęciach byli młodzieżowi reprezentanci Polski: Filip Marchwiński, Jakub Kamiński i Krzysztof Bąkowski, którzy odpoczywają jeszcze po wtorkowych meczach kadr młodzieżowych.

Następne mecze

Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 03.03 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij