2021-07-27 14:46 Lech Poznań

Projprzem Budownictwo partnerem biznesowym Lecha

Spółka Projprzem Budownictwo została partnerem biznesowym Lecha Poznań. Firma będąca na rynku od ponad 70 lat to Generalny Wykonawca Centrum Badawczo-Rozwojowego Akademii Lecha we Wronkach. Inwestycja zostanie ukończona w 2022, czyli roku setnych urodzin Kolejorza.

Nazwa Projprzem Budownictwo będzie widoczna podczas meczów rozgrywanych na stadionie przy Bułgarskiej, głównie na bandach reklamowych wokół boiska. - Cieszymy się z tego, że firma, która buduje nowy dom dla naszej Akademii, w której szkolimy młodzież najlepiej w Polsce, zdecydowała się zostać naszym partnerem biznesowym i reklamować się również w trakcie naszych spotkań - mówi Jan Wojciak, dyrektor sprzedaży B2B w Lechu.

Firma Projprzem Budownictwo ma za sobą ponad 200 realizacji i ponad 500 projektów. W ostatnim czasie była Generalnym Wykonawcą m.in. hali wulkanizacji i magazynu opon dla Bridgestone w Poznaniu, budynku biurowego Immobile K3 w Bydgoszczy, hali magazynowej z częścią socjalną oraz wewnętrzną infrastrukturą techniczną dla LG Chem Wrocław w Biskupicach Podgórnych oraz hali logistyczno-magazynowej wraz z częścią socjalno-biurową firmy Aluplast w Nagradowicach koło Poznania. Aktualne przedsięwzięcia Projprzem Budownictwo to m.in. rozbudowa Tłoczni Gazu dla Gaz-System w Odolanowie, budowa kompleksu mieszkalnego Perfumiarnia dla Garvest w Poznaniu, budowa hali przemysłowej i budynków biurowych dla Sano-Nowoczesne Żywienie Zwierząt w Bartoszewicach, czy budowa kolejnego etapu hal produkcyjnych dla Aluplast w Nagradowicach k. Poznania.

Projprzem Budownictwo jest częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., konglomeratu notowanego na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 roku. W jego skład wchodzą spółki działające w takich sektorach jak budownictwo przemysłowe, developing, przemysł, hotelarstwo oraz automatyka i elektroenergetyka.

Następne mecze

Piątek 24.09 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 28.09 godz.16:00
Lech Poznań
vs |
Skra Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij