2020-01-27 19:00 Lilianna Szymczak , fot. Przemysław Szyszka

Porozmawiajmy o Kolejorzu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące Kolejorza... to jest ten moment, nie przegap go! W niedzielne popołudnie (2 lutego, 17:00) prezesi klubu - Karol Klimczak i Piotr Rutkowski - a także dyrektor sportowy Tomasz Rząsa i trener Dariusz Żuraw odpowiedzą na każde z nich. Nie zwlekaj ze zgłoszeniem się, liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona!

Cykl spotkań z prezesami Klubu zapoczątkowany został na początku 2015 roku i od tego czasu regularnie włodarze Lecha dyskutują z kibicami na każdy temat związany z Kolejorzem. - Dzięki takim spotkaniom i wspólnej rozmowie staramy się opowiadać o naszej codziennej pracy, nie tylko tej związanej stricte z pierwszą drużyną, a także o wizji budowania Klubu - mówi rzecznik prasowy Lecha, Maciej Henszel. - Tradycyjnie zachęcamy do zgłaszania chęci uczestnictwa. Przypominamy jednak, że mamy ograniczoną liczbę miejsc zarówno dla osób z Twittera, jak i Lechitów. Decyduje tylko kolejność, kto pierwszy ten lepszy - dodaje.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 2 lutego o godzinie 17:00 w strefie silver Stadionu Poznań (wejście promenadą znajdującą się na trybunie im. Anioły). Ze strony klubu pojawi się zarząd - prezes Karol Klimczak oraz wiceprezes Piotr Rutkowski - a także dyrektor sportowy Tomasz Rząsa i trener Dariusz Żuraw.

W jaki sposób można się zgłosić?

  • Kibice, którzy posiadają konto w serwisie społecznościowym Twitter, wystarczy że swoje zgłoszenie wyślą nam w prywatnej wiadomości na portalu społecznościowym. Przy wejściu uczestnik będzie musiał podać swoje imię i nazwisko lub nick, jakim posługuje się na Twitterze.
  • Z kolei fani zarejestrowani w programie LECHICI powinni zalogować się do systemu, a następnie wybrać w zakładce NAGRODY "Spotkanie z Zarządem". 31 stycznia wyślemy maila z kodem kreskowym, który należy wydrukować i przynieść na spotkanie, gdyż przy wejściu będzie on weryfikowany. Kod kreskowy można okazać również za pomocą aplikacji na telefon.

Następne mecze

Niedziela 20.09 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Warta Poznań
Niedziela 27.09 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij