2019-02-09 00:09 Karol Szumlicz , fot. Przemysław Szyszka

Piłkarze po meczu Lech - Zagłębie Lubin

W pierwszym wiosennym meczu Lotto Ekstraklasy Lech przegrał z Zagłębiem Lubin na własnym boisku 1:2. Oto co mieli do powiedzenia po meczu piłkarze obu drużyn. 

Maciej Makuszewski (pomocnik Lecha Poznań)

Nie ma co ukrywać, że mieliśmy w innych humorach dzisiaj być po tym spotkaniu. Pierwszy mecz przegraliśmy, ale myślę, że taki zimny prysznic da nam więcej pokory. Trzeba dalej ciężko pracować. Myślę, że w kolejnych spotkaniach na pewno będziemy grali lepiej, skuteczniej.

Maciej Gajos (pomocnik Lecha Poznań)

Słaby początek w naszym wykonaniu. Za mało utrzymywaliśmy się przy piłce. Dopiero później mieliśmy dwie albo trzy kontry, gdzie przy odrobinie szczęścia mogliśmy to zakończyć bramką. Dopiero ta poprzeczka, gdzie piłka odbiła się na linii to był taki mały wstrząs. Wtedy zaczęliśmy grać trochę lepiej, ale nie tak jak sobie zakładaliśmy.

Rafał Janicki (obrońca Lecha Poznań)

Od początku śmierdziało golem. Mogli zdecydowanie wcześniej strzelić gola. Kiedy my zdobyliśmy bramkę, do naszej gry wkradł się chaos. Czeka nas wiele pracy, musimy wszystko to przeanalizować. Teraz czas na pracę, pracę i jeszcze raz pracę.

Bartłomiej Pawłowski (Zagłębie Lubin)

Wydaje mi się, że od początku spotkania Lech cofnął się, być może czuł naszą przewagę, nie wiem z czego to wynikało. Próbowali grać z kontry. Przynosiło im to niezłe sytuacje. W pierwszej połowie zagrywali dwa albo trzy razy wzdłuż bramki na domknięcie akcji. Do pewnego momentu ta taktyka przynosiła Lechowi dobre rezultaty. Nawet w drugiej połowie wyszli na prowadzenie grając właśnie w ten sposób, ale konsekwentnie staraliśmy się grać w piłkę, budować nasze akcje zespołowo. To przechyliło szalę na naszą korzyść.

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij