2019-06-24 07:09 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Letnie praktyki w Kolejorzu

Szukasz miejsca, w którym zdobędziesz ciekawe doświadczenie z zakresu klubowych mediów, komunikacji czy marketingu? Chcesz zobaczyć, jak funkcjonuje klub piłkarski uczestnicząc w jego codziennym życiu? Jeśli interesujesz się Lechem Poznań, to mamy dla Ciebie idealną propozycję. Zapraszamy na letnie praktyki w biurze prasowym i dziale komunikacji Kolejorza, a także w dziale sportu!

Praktyki w Dziale Komunikacji

Dlaczego warto? Bo możesz pracować w bardzo dynamicznym środowisku jednego z najlepszych klubów sportowych w Polsce. Zyskasz możliwość tworzenia tekstów o Lechu, poznania otoczenia medialnego klubu i udziału w działaniach PR-owych, których celem jest nagłaśnianie wszelkich inicjatyw związanych z Kolejorzem.

Czego oczekujemy? Przede wszystkim zaangażowania, pozytywnej energii, umiejętności pisania, znajomości zasad tworzenia tekstów prasowych i ogólnego zorientowania w tematach związanych z Lechem Poznań, w tym z Akademią Lecha Poznań.

Jak się zgłosić? Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem: media@lechpoznan.pl. Do maila należy załączyć CV oraz krótką notkę na swój temat. Termin przyjmowania aplikacji upływa 30 czerwca.

Praktyki jako operator w Lech TV

Dlaczego warto? Możesz zyskać przede wszystkim doświadczenie. Podczas praktyk w Lech TV z pewnością rozwiniesz swoje umiejętności operatorskie. Bardzo chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem. Poza tym masz szansę przeżyć wspaniałą przygodę w Kolejorzu i poznać funkcjonowanie klubu od środka.

Czego oczekujemy? Najważniejsze dla nas jest zaangażowanie i dyspozycyjność. Szukamy operatora/montażysty, który ma podstawowe umiejętności pracy z kamerą. Mile widziana będzie również znajomość zasad montażu.

Jak się zgłosić? Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem: media@lechpoznan.pl. Do maila należy załączyć CV oraz krótką notkę na swój temat. Termin przyjmowania aplikacji upływa 30 czerwca.

Praktyki w Dziale Marketingu

Dlaczego warto? Bo możesz pracować w bardzo dynamicznym środowisku jednego z najlepszych klubów sportowych w Polsce. Zajmiesz się współorganizacją wielu eventów klubowych na stadionie i poza nim, m.in. prezentacja drużyny Kolejorza czy "Turniej Miast".

Czego oczekujemy? Przede wszystkim zaangażowania, pozytywnej energii i zamiłowania do Lecha Poznań. Ważna jest też dla nas dyspozycyjność, ponieważ potrzebujemy Twojej pomocy szczególnie w dni meczowe.

Jak się zgłosić? Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem: marketing@lechpoznan.pl. Do maila należy załączyć CV oraz krótką notkę na swój temat. Termin przyjmowania aplikacji upływa 30 czerwca.

Praktyki w Dziale Sportu

Dlaczego warto? Praktyki w Dziale Sportu to doskonała okazja, by zobaczyć jak funkcjonuje klub piłkarski uczestnicząc w jego codziennym życiu. Zbierzesz doświadczenie pracując przy takich eventach jak Lech Cup i Lech Conference oraz pomagając w przygotowaniu dnia meczowego. Praca przy pierwszym zespole to nie tylko zadanie wymagające pełnego zaangażowania i pasji, ale również możliwość rozwoju.

Czego oczekujemy? Szukamy kandydatów wyróżniających się zaangażowaniem, łatwością w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętnością odnajdywania najlepszych rozwiązań. Bardzo ważna jest dla nas również sumienność, pracowitość i umiejętność pracy pod presją czasu.

Poza tym mile widziane będą:

- status studenta lub wykształcenie wyższe
- znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność minimum 20-25h/tydzień
- obsługa pakietu MS Office

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres: wojciech.tabiszewski@lechpoznan.pl. Do maila należy załączyć CV oraz krótką notkę na swój temat. Termin przyjmowania aplikacji upływa 30 czerwca.

_______

Jeśli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych kandydatów do pracy w celu wykorzystania go w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych zgodę: "Wyrażam zgodę dla Lecha Poznań na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji."

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody, pisząc na adres: media@lechpoznan.pl oraz wojciech.tabiszewski@lechpoznan.pl. Jednocześnie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

_______

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest KKS Lech Poznań SA z siedzibą w Poznaniu (60-320) przy ulicy Bułgarskiej 17, (dalej: my).

Inspektor ochrony danych

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą możesz kontaktować się w sprawach związanych z posługiwaniem się przez nas danymi osobowymi, które nam udzielasz oraz korzystania z praw, które w związku z tym masz. Z inspektorem możesz kontaktować się w następujący sposób:

  • listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych Osobowych KKS Lech Poznań S.A., ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
  • przez e-mail: inspektorodo@lechpoznan.pl;

Posługujemy się danymi osobowymi, żeby ocenić Twoje kwalifikacje, zdolności i umiejętności do pracy na stanowisku, na które aplikujesz, jak również wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Posługujemy się danymi osobowymi na podstawie przepisów prawa w związku z chęcią zawarcia z Tobą odpowiedniej umowy. Ponadto na podstawie Twojej zgody, w zakresie danych innych niż ww., które nam przekazujesz w swojej aplikacji. Mamy także uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Twoje umiejętności i zdolności podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Będziemy przechowywać Twoje dane przez czas związany z okresem rekrutacji i ewentualnymi roszczeniami z nią związanymi, a w przypadku zgody do czasu jej wycofania, lecz nie dłużej niż przez sześć miesięcy.

Dane mogą być przekazywane podmiotom pomagającym nam w procesie rekrutacji np. firmom IT itp., a w innych przypadkach uprawnionym organom państwowym.

Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania a ponadto wycofania zgody, co pozostaje jednak bez wpływu na okres przed jej wycofaniem, jak również wniesienia sprzeciwu gdy przetwarzamy dane na podstawie uzasadnionego interesu prawnego. Jeśli chcesz skorzystać z tych praw skontaktuj się z nami:

  • listownie na adres: KKS Lech Poznań S.A., ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań;
  • przez e-mail: lech@lechpoznan.pl;
  • formularz kontaktowy Biura Obsługi Kibica: https://bok.lechpoznan.pl;
  • telefonicznie: +48 (61)8863000.

W każdym czasie przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij