2014-04-30 00:00 Justyna Gdowska

W sobotę na INEA Stadionie tniemy ceny

W najbliższą sobotę na Bułgarskiej czeka Was nie lada gratka. W ramach akcji "Poznań za pół ceny" tniemy Wasze wydatki. 50% zniżki obejmuje zwiedzanie INEA Stadionu oraz wybrane produkty w Oficjalnym Sklepie Lecha Poznań.

W najbliższą sobotę na Bułgarskiej czeka Was nie lada gratka. W ramach akcji "Poznań za pół ceny" tniemy Wasze wydatki. 50% zniżki obejmuje zwiedzanie INEA Stadionu oraz wybrane produkty w Oficjalnym Sklepie Lecha Poznań.

Pobijecie rekord?

Zanosi się na to, że INEA Stadion znów przeżyje oblężenie. Podczas ubiegłorocznej edycji akcji zakamarki Bułgarskiej poznało ponad 3 tysiące osób. Tych, którzy jeszcze nie odkryli tajemnic areny Euro 2012, zapraszamy w sobotę od 10 do 18. Wycieczki startować będą co pół godziny spod kasy nr 2 (tam też kupicie bilety). Jeżeli przyjeżdżają do Was znajomi z zagranicy, o 11, 13, 15 i 17 zapraszamy na zwiedzanie w języku angielskim.

Tylko w tym dniu za bilety dziecięce (dla zwiedzających od 7. do 13. roku życia) zapłacicie 2,50 zł. Wejściówki ulgowe (dla młodzieży powyżej 13. roku życia) kosztować będą 5 zł, a normalne kupicie za 7,50 zł. Natomiast za darmo na stadion wejdą najmłodsi poniżej 6. roku życia.

A przy okazji zakupy

Co jeszcze można będzie nabyć za pół ceny? Do wyboru będą po dwa najpopularniejsze wzory koszulek damskich, męskich oraz dziecięcych. Każdy z nich 3 maja będzie kosztował jedynie 20 zamiast 40 zł. Jeszcze mniej zapłacicie za mini piłki, niebiesko-białe szale i kubki. Te ostatnie kupicie za 10 zł. Jeżeli dopadnie Was zmęczenie, za połowę ceny dostaniecie także Energię Lecha, a do poczytania programy meczowe ze spotkań rundy wiosennej.

5, 10, 15

Mniejsze gadżety oferujemy w zestawach. Za "piątaka" czeka na Was czyścik do telefonu i długopis, "dychę" wydacie na karty i silikowaną opaskę lub otwieracz w kształcie koszulki wraz ze smyczą. Z kolei za otwieracz wraz z poduszką z klubowym herbem zapłacicie 15 zł. Po wszystkie niebiesko-białe pamiątki zapraszamy w sobotę do Oficjalnego Sklepu Lecha Poznań na INEA Stadionie (na IV Trybunie im. E. Białasa) od godz. 10 do 18, a także w niedzielę przy okazji meczu Lech Poznań Oldboys - Lech II Poznań od godz. 13.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij