2014-06-10 00:00 Lech Poznań

Ruszyła sprzedaż biletów na Benefis Reissa

W sobotę (28. Czerwca) na INEA Stadionie odbędzie się Benefis Piotra Reissa. Wydarzenie ma wymiar charytatywny - część dochodu ze sprzedaży wejściówek Fundacja Piotra Reissa przekaże na Oddział Onkologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego w Poznaniu, z którym słynny „Rejsik” związany jest od lat.

W sobotę (28. Czerwca) na INEA Stadionie odbędzie się Benefis Piotra Reissa. Wydarzenie ma wymiar charytatywny - część dochodu ze sprzedaży wejściówek Fundacja Piotra Reissa przekaże na Oddział Onkologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego w Poznaniu, z którym słynny „Rejsik” związany jest od lat.

Impreza rozpocznie się o godzinie godz. 13.30. Na początek na boisko wybiegną Przyjaciele Piotra Reissa, którzy zmierzą się z Reprezentacją Artystów. Na stadionie zobaczymy znane gwiazdy sportu oraz telewizji, m.in. Tomasza Kuszczaka, Radosława Majdana, Mariusza Czerkawskiego, Rafała Brzozowskiego oraz braci Mroczków.

Punktem kulminacyjnym benefisu (godz. 15.15) będzie pojedynek dekady, czyli mecz pomiędzy aktualną drużyną Lecha Poznań a Lechem Poznań 2004, prowadzonym przez Czesława Michniewicza. W składzie zdobywców Pucharu Polski z 2004 roku zobaczymy m.in. Bartosza Bosackiego, Michała Golińskiego, Krzysztofa Gajtkowskiego, Krzysztofa Piskułę, Tomasza Iwana oraz Piotra Świerczewskiego.

Bilety na Benefis Piotra Reissa można nabyć w cenie 10zł już od wtorku, 10. czerwca. Sieć dystrybucji obejmuje:

Bilety: Kasy INEA Stadionu Kartakibica.lechpoznan.pl Oficjalny Sklep Lecha Poznań Punkt Lecha Poznań Galeria Malta Punkty partnerskie (bilety do nabycia od środy, 11. czerwca):

- Koło, Toruńska 16

- Piła, UL. Buczka 18 Kolejowy Sklep Sportowy

- Oborniki, ul. 11 Listopada 2 (Intermarche)

- Owińska, Drogeria, Plac Przemysława

- Prusim, Olandia, Prusim 5

- Luboń, JOLPRESS, ul. Żabikowska 71

- Środa Wlkp, Foto Centrum Amigo, ul. Dąbrowskiego 31

- Wolsztyn, ul. 5 Stycznia 36, Sklep Ultrastyl

Sklep Footballpro, ul. Źródlana 19/1, Poznań footballpro.pl (odbiór osobisty w sklepie przy ul. Źródlanej lub możliwość wysyłki pocztą) Doładowanie biletu na Kartę Kibica: Kasy INEA Stadionu Oficjalny Sklep Lecha Poznań Punkt Lecha Poznań Galeria Malta Kartakibica.lechpoznan.pl

Istnieje także możliwość zakupu biletu VIP oraz SUPERVIP (w sklepie FootballPro oraz na www.footballpro.pl). Więcej informacji – k.waskowski@sportwin.pl

Następne mecze

Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Sobota 17.10 godz.00:00
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij