2014-06-04 00:00 Łukasz Borowicz

Rewolucja Karnetowa: karnet Na Szagę

Od sezonu 2014/2015 w Twoich rękach może znaleźć się jeden z czterech karnetów: Wyglancowany, Akuratny, Z Knyfem i Na Szagę. Dziś opisujemy ten ostatni.

Zakończyliśmy konkurs na nazwy karnetów. Największą popularnością cieszyły się nazwy gwarowe. To nie wszystkie zmiany, jakie czekają Cię już niebawem. Zresztą to nie zmiany. To rewolucja! Od sezonu 2014/2015 w Twoich rękach może znaleźć się jeden z czterech karnetów: Wyglancowany, Akuratny, Z Knyfem i Na Szagę. Dziś opisujemy ten ostatni.

Idymy na szagę

Jeśli jesteś zapracowany, zabiegany, wiecznie brakuje Ci czasu „bo rodzina, bo zmęczenie, bo daleko”, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Kupując karnet Na Szagę gwarantujesz sobie 5 wejściówek w czasie rundy, które możesz wykorzystać wtedy, kiedy Ci się żywnie podoba.

W ramach karnetu otrzymujesz pięć wejściówek na mecze T-Mobile Ekstraklasy, a kontynuując swój ostatni karnet doliczysz do niego 1% zniżki lojalnościowej. Od nowego sezonu zwiększamy jej limit do 20%. Na zachętę dorzucimy Ci po procencie za każdą rundę wstecz sezonu 2013/2014 i z takim rabatem kupisz swój nowy karnet. A to nawet 13%.

Tylko T-Mobile Ekstraklasa

Karnet Na Szagę umożliwia wstęp tylko na wybrane przez Ciebie mecze T-Mobile Ekstraklasy. Decydując się na któryś z nich, za każdym razem musisz wybrać miejsce, na którym pojawisz się w dniu meczu. Pakiet nie zawiera meczu Lech Poznań – Legia Warszawa.

Oferta karnetu Na Szagę jest przygotowana przede wszystkim dla tych, którzy z najróżniejszych przyczyn wiedzą, że będą mogli się pojawić tylko na połowie meczów Kolejorza w rundzie, a chcą oszczędzić swój czas, pieniądze oraz utrzymać i równocześnie powiększyć swoją zniżkę lojalnościową.

Karnet Akuratny – więcej na jego temat już w czwartek. Śledź informacje na naszej stronie.

Ceny karnetów podamy w niedzielę.

Następne mecze

Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Sobota 17.10 godz.00:00
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij