2014-09-20 00:00 Lech Poznań

Praca w dziale komunikacji Lecha Poznań

KKS Lech Poznań poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. komunikacji.

KKS Lech Poznań poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. komunikacji.

Jeśli jesteś osobą:

komunikatywną i kreatywną, samodzielną i odpowiedzialną, pewną swoich umiejętności, dyspozycyjną (lub za chwilę będziesz, np. studenci ostatniego roku), posiadającą umiejętność analizowania informacji oraz wyciągania wniosków, pewną, że klub piłkarski to miejsce pracy dla Ciebie, nie bojącą się pracy w czasie meczów piłkarskich (również w weekendy), masz „lekkie pióro", masz wykształcenie z zakresu komunikacji, marketingu lub Public Relations, masz co najmniej roczne doświadczenie w pracy w marketingu lub Public Relations.

to mamy dla Ciebie propozycję pracy.

Obiecujemy:

bardzo interesującą pracę, z każdym dniem rosnącą samodzielność, udział w kreowaniu komunikacji i wizerunku klubu, współpracę z I i II zespołem Lecha Poznań oraz mediami, możliwość realizowania wyzwań stojących przed klubem, nieszablonową pracę w młodym zespole, przyjacielską atmosferę, szybki rozwój.

Jeśli myślisz, że to praca dla Ciebie, ale:

nie myślisz o pracy w LP długofalowo cenisz sobie spokój i „powtarzalność" pracy chcesz spróbować, bo nie masz innych alternatyw

to oszczędź sobie czas i nie aplikuj. W Poznaniu bezrobocie nie jest takie wysokie.

Jeśli jesteś pewna/-y, że to Ty chcesz być specjalistą ds. komunikacji w Lechu Poznań i rozwijać się w tym kierunku, to do 26 września br. wyślij CV na adres: bartosz.aleksandrowicz@lechpoznan.pl.

Odezwiemy się do wybranych kandydatów najpóźniej do 30 września br.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij