2020-11-13 10:27 Wiktoria Łabędzka , fot. Przemysław Szyszka

Pozytywny odbiór programu meczowego

Program meczowy Lecha Poznań wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony kibiców. Liczne zapytania, a także komentarze - to reakcja na powrót kultowego magazynu podczas starć z SL Benfiką oraz Standardem Liège.

Kultowy program meczowy Lecha Poznań powraca po kilku miesiącach przerwy. Obok starć Ligi Europy nie można bowiem przejść obojętnie, szczególnie, gdy to ukończenie wędrówki do ponownego zaistnienia w rozgrywkach międzynarodowych. Premiera odświeżonego formatu odbyła się przy okazji spotkania z SL Benfiką: charakterystyczna, wyróżniająca szata graficzna, garść ciekawostek oraz opinie o rywalu, a także rzut oka na to, co dookoła Lecha - to wszystko w dwudziestostronicowym wydaniu.

Pewną nowością było wydanie magazynu nie tylko "fizycznie", a także online. Użytkownicy programu LECHICI zyskali bowiem dostęp do treści całkowicie za damo, co skłoniło kilkanaście osób do dołączenia do Akademii Kibica. I tu spotkaliśmy się ze sporym zainteresowanie, gdyż news z ulokowaną publikacją każdorazowo mógł pochwalić się liczbą ponad 800 odsłon. Z treścią wciąż można zapoznać się na stronie:

Co warte zaznaczenia - dostępność online nie odbiła się na spadku zainteresowania zakupem programu. Obok przygotowania do meczu, to przecież wspaniała pamiątka z pamiętnych starć z europejskimi, uznanymi markami. Otrzymaliśmy także prośbę fanów Standardu z Holandii o wysyłkę kilku egzemplarzy, a pytania z Glasgow płyną od kilku dobrych tygodni. To doskonałe podkreślenie wagi tego typu magazynów dla fanatyków futbolu.

Program meczowy Lech Poznań posiada blisko dwudziestoletnią historię. Od 2001 roku wydano ponad 350 numerów magazynu, który ochrzczono tytułem "Heeeej Lech". Ostatnie dwa wciąż są w sprzedaży. Gdzie można je zdobyć? Stacjonarnie w Stacji Kolejorz Stadion oraz online na www.sklep.lechpoznan.pl, dokładnie tutaj >>> Cena? Dobrze znana fanom 5 zł.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij