2014-06-04 00:00 Lech Poznań

Pojedynek dekady na zakończenie kariery Piotra Reissa

W sobotę, 28 czerwca, na INEA Stadionie odbędzie się Benefis Piotra Reissa. Wydarzenie uświetni pojedynek dekady, czyli mecz pomiędzy aktualną drużyną Lecha Poznań 2014, a Lechem Poznań 2004 – zdobywcami Pucharu Polski z 2004 roku.

W sobotę, 28 czerwca, na INEA Stadionie odbędzie się Benefis Piotra Reissa. Wydarzenie uświetni pojedynek dekady, czyli mecz pomiędzy aktualną drużyną Lecha Poznań 2014, a Lechem Poznań 2004 – zdobywcami Pucharu Polski z 2004 roku.

Ostatni występ

Choć popularny "Rejsik" decyzję o zakończeniu sportowej kariery podjął rok temu, to właśnie podczas czerwcowego eventu po raz ostatni wystąpi przed kibicami i to za jego sprawą Poznań po raz kolejny zamieni się w piłkarską stolicę Wielkopolski. Na wszystkich uczestników wydarzenia czeka bogaty program i mnóstwo atrakcji.

Swoją obecność na benefisie potwierdzili już m.in. Tomasz Kuszczak, Radosław Majdan, Maciej Żurawski, Tomasz Frankowski, Olaf Lubaszenko, Rafał Brzozowski, Piotr Zelt, Rafał Maserak, Mariusz Czerkawski oraz Marek Włodarczyk.

2014 vs 2004

28 czerwca o godzinie 14:00 na boisko wybiegną Przyjaciele Piotra Reissa, którzy zmierzą się z Reprezentacją Artystów. Przy Bułgarskiej zobaczymy znane i lubiane gwiazdy sportu oraz telewizji. Nie zabraknie także rozgrywek dla najmłodszych sportowców - zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa. Benefis uświetni pojedynek dekady, czyli mecz pomiędzy Lechem Poznań 2014, a drużyną Lecha Poznań 2004,prowadzoną przez Czesława Michniewicza.

Wspólne świętowanie

- Tak wiele otrzymałem od tego miasta i kibiców Kolejorza - wspomina legenda Kolejorza. - Zawsze mogłem liczyć na wsparcie podczas meczów, uśmiech, dobre słowo czy inne oznaki sympatii. W tym szczególnym dla mnie dniu, chciałbym sam ofiarować coś moim fanom i podziękować im za to, że przez tyle lat mogłem przeżywać z nimi piękne chwile, zarówno na boisku w barwach Lecha, jak i poza nim.

Pożegnalny event na INEA Stadionie będzie zwieńczeniem trwającego cały tydzień Benefisu Piotra Reissa. W ramach wydarzenia przewidziano szereg atrakcji towarzyszących, m.in. konkursy dla kibiców.

- Mam nadzieję, że event będzie atrakcją dla publiczności i okazją do wspólnego świętowania. Warto dodać, że benefis ma jeszcze jeden, bardzo szczytny cel. Część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na Oddział Onkologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego w Poznaniu, z którym jestem związany od lat. Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy - zachęca Piotr Reiss.

Więcej informacji na stronie www.piotrreiss.pl.

Następne mecze

Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Sobota 17.10 godz.00:00
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij