2014-09-23 00:00 Sponsor

Pierwsze Mistrzostwa Polski w zakładach bukmacherskich na żywo

W miniony piątek (19 września) w Opalenicy pod Poznaniem, odbyły się pierwsze Mistrzostwa Polski w zakładach bukmacherskich na żywo. W turnieju wzięło udział 20 najlepszych graczy z Polski, którzy przez blisko pięć godzin obstawiali na żywo wydarzenia sportowe na stronie www.sts.pl. 

W miniony piątek (19 września) w Opalenicy pod Poznaniem, odbyły się pierwsze Mistrzostwa Polski w zakładach bukmacherskich na żywo. W turnieju wzięło udział 20 najlepszych graczy z Polski, którzy przez blisko pięć godzin obstawiali na żywo wydarzenia sportowe na stronie www.sts.pl. Zwycięzca wygrał 30 000 złotych. Organizatorem zawodów był największy legalny bukmacher w Polsce – STS.

Opalenica w ubiegły weekend gościła pierwszy w Polsce turniej w zakładach bukmacherskich nażywo. Do miejscowości pod Poznaniem przyjechało 20 najlepszych zawodników z całego kraju. Gracze zostali wytypowani na podstawie rankingów stworzonych podczas piłkarskich Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii. Zgromadzone punkty rankingowe były odzwierciedleniem osiągniętych wyników w typowaniu meczów w Brazylii. Zawody poprowadził dziennikarz sportowy, Bożydar Iwanow.

Turniej wystartował w piątek 19 września 18.00 i trwał 5 godzin. Zawody zostały podzielone na 3 etapy, w których przy 5 stolikach usiedli najlepsi gracze w Polsce. Każdy z nich otrzymał 200 złotych oraz stanowisko z laptopem i z dostępem do www.sts.pl, gdzie czekały specjalnie przygotowane panele zakładów. Zadaniem zawodników było jak najszybsze powiększenie kwoty w ograniczonym czasie poprzez trafne obstawienie prawdziwych wydarzeń sportowych na żywo. Bukmacherzy STS zadbali o zapewnienie graczom odpowiednio rozbudowanych ofert.

W dwóch pierwszych etapach odpadło najpierw 5, a później 10 osób z najniższym stanem konta. Do finałowej rozgrywki awansowało 5 najlepszych graczy, którzy po wyrównaniu stanów kont wzięli udział w ostatecznej rozgrywce o zwycięstwo. Wygrał Krzysztof Jarosz z Książenic, który jeszcze na kilka minut przed zakończeniem mistrzostw miał na koncie zaledwie 6 złotych. Dzięki m.in. trafnemu typowaniu meczu Elche CF – SD Eibar zyskał ponad 300 złotych, a tym samym tytuł Mistrza Polski w zakładach bukmacherskich na żywo.

Zakłady wzajemne to dyscyplina, w której liczy się przede wszystkim analiza oferty oraz wiedza z zakresu sportu. W przypadku rywalizacji z innymi uczestnikami duże znaczenie ma też dobranie odpowiedniej strategii. Cieszymy się, że mistrzostwom towarzyszyły pozytywne emocje wszystkich uczestników biorących w nich udział. Już teraz planujemy kolejne edycje turnieju – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zwycięzca pierwszych Mistrzostw Polski w zakładach bukmacherskich na żywo, wygrał 30 000 złotych oraz zdobył statuetkę i oficjalny tytuł Mistrza Polski. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz bilety na mecze reprezentacji Polski, której STS jest sponsorem.

Następne mecze

Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa
Niedziela 07.03 godz.15:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij